{slide=WRZESIEŃ 2018}
3 IX |
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 |
Krystyna Kras, Agnieszka Dąbrówka, Kinga Kwoka, Marta Cichoń, Tomasz Kuta
|
12 IX |
Zebrania z rodzicami uczniów klas 1 - 3 SP |
Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zebrań. Godziny zebrań zostaną podane bezpośrednio uczniom oraz na stronie i nternetowej szkoły
|
13 IX |
Zebrania z rodzicami uczniów klas IV - VIII SP, Gimnazjum i LO
|
Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zebrań. Godziny zebrań zostaną podane bezpośrednio uczniom oraz na stronie internetowej szkoły
|
19 IX |
Konferencja dyrektorów szkół (9-13) "Edukacja jest dialogiem"
|
Dyrekcja szkoły |
21 IX |
Sprzątanie Świata 2018/2019 - SP
|
Helena Zięba, Katarzyna Mleczek |
25 IX |
Międzynarodowy Dzień Języków Obcych
|
Anna Rawińska - 2C, Anna Chabińska - Węgrecka, Małgorzata Polek |
{/slide}{slide=PAŹDZIERNIK 2018}
X |
Rajd - Pożegnanie Lata |
Nauczyciele wychowania fizycznego |
X |
Muzyczny dzień |
Wiesława Krysa |
X |
Tydzień Języka Włoskiego na Świecie |
Urszula Wajda |
X |
Rajd rowerowy ku pamięci Jana Pawła II |
Jacek Snopkowski |
X |
Ogólnopolski Konkurs Ortograficzny |
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej |
15 X |
Dzień Komisji Edukacji Narodowej - akademia |
Magdalena Kras 2D, Agnieszka Dąbrówka 2A, Iwona Golba 4AP |
X |
Wyjazd klas I do Wadowic |
ks. Wojciech Janczura |
X |
Święto Patrona LO, Dzień Papieski SP i Gimnazjum |
Katecheci i wychowawcy klas I LO |
X |
Konkurs wiedzy o Janie Pawle II |
Barbara Kras, Agata Polek, ks. S. Ligęska, s. I. Musiał, nauczyciele języka polskiego
|
X |
Wycieczka na Targi Książki w Krakowie |
Agnieszka Serek, Małgorzata Poparda |
X |
Dzień Biblioteki Szkolnej |
Agnieszka Serek, Małgorzata Bajorek 5B |
X |
Odblaskowy Happening |
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej |
X |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus. Lingua. Plus (Oxford) - SP
|
Iwona Golba |
X |
II Szkolny Konkurs Piosenki Patriotycznej |
Marta Cichoń |
X - V |
Wyjazd do Filharmonii - Koło Melomanów |
Marta Cichoń |
29 X |
Inauguracja obchodów 100 lecia odzyskania niepodległości przez Polskę
|
Marek Smoła, Krystyna Kras, Tomasz Kuta, Ewa Obrzut (w ramach wolontariatu), Irena Faltyn - Pokrywka
|
30-31 |
Pamięć o grobach nauczycieli i Patronach Szkół |
Bożena Faber, Marek Smoła, Agata Nowińska |
{/slide}{slide=LISTOPAD 2018}
XI |
Wyjazd uczniów klas III Gimnazjum do Auschwitz |
Wychowawcy klas III Gimnazjum |
XI |
Muzyczny dzień |
Wiesława Krysa |
XI |
Krakowska Matematyka - konkurs dla SP etap szkolny |
Sylwia Wołek, Dyrektor Sylwia Turak |
XI |
Pola pamięci |
Nauczyciele historii |
XI |
Zabawa Andrzejkowa z wodzirejem dla klas IV-VIII |
Opiekun Samorządu SP |
XI |
Zabawa andrzejkowa dla uczniów uczęszczających na świetlicę szkolną |
Dorota Kijowska |
7 XI |
Zebrania z rodzicami uczniów klas 1-3 SP |
Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmiay terminu zebrań. Godziny zebrań zostaną podane bezpośrednio uczniom oraz na stronie internetowej szkoły.
|
8 XI |
Zebrania/konsultacje z rodzicami uczniów Gimnazjum, LO i klas 4-8SP |
Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmiay terminu zebrań. Godziny zebrań zostaną podane bezpośrednio uczniom oraz na stronie internetowej szkoły.
|
XI |
Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym |
Jacek Snopkowski |
7 XI |
Śpiewanie patrotyczne |
Lesław Kubień, Beata Kubień, Marta Cichoń, Agnieszka Bigos 3 BP
|
12 XI |
Rocznica Odzyskania Niepodległości - LO, Gim, SP |
Kataryzna Tadel - 5AP, Dorota Słowińska 1G, Małgorzata Kopek 2E, Marta Cichoń
|
XI - I etap |
Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych |
Anna Maziarz-Pasek, Agnieszka Łabno, Monika Machalska |
XI |
Uroczyste Obchody 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę |
Zespóp Przedmiotowy Historii i Histroii Sztuki, Koło teatralne - Irena Faltyn - Pokrywka |
XI |
Rajd patriotyczno - turystyczny PTTK z okazji Święta Odzyskania Niepodległości do Ławczówka |
Monika Chłopecka, Marek Smoła, Michał Bak |
{/slide}{slide=GRUDZIEŃ 2018}
1 tydzień XII |
Wyjazd na Słowację - wymiana sportowa Gim, LO |
Jan Suski, Paweł Tutaj |
XII |
Muzyczny dzień |
Wiesława Krysa |
XII |
Kiermasz Świąteczny Bożonarodzeniowy Świetlicy Szkolnej |
Dorota Kijowska |
XII |
Kurs Pierwszej Pomocy |
Anna Odbierzychleb |
XII |
Ogólnopolski Konkurs "STYPENDIADA" |
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej |
XII |
Charytatywna Akcja Bożonarodzeniowa |
Szkolny Wolontariat RAZEM, Szkolne Koło Caritas |
XII |
Mistrzostwa Szkoły w Szachach |
Jacek Snopkowski |
XII |
Wystawa szopek krakowskich wykonanych przez dzieci |
Małgorzata Zdeb |
XII |
"Teatr cieni" w wykonaniu klasy VI c pt. "Jasełka" |
Małgorzata Zdeb |
6 XII |
Mikołajkowe Warsztaty plastyczne Sesja integracyjna klasy 1-3 SP |
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej - AULA |
6 XII |
Międzyszkolny Mikołajkowy Turniej Piłki Koszykowej Dz. LO |
Jan Suski, Małgorzata Kaźmierska |
21 XII |
Wigilia szkolna + dekoracja szkoły |
Barbara Tworzydło 5 CP, Agnieszka Kołodziej 1C, Michał Bąk 1D |
22 XII - II |
Zimowa przerwa świąteczna |
|
{/slide}{slide=STYCZEŃ 2019}
I |
Szopka noworoczna z udziałem karykatur nauczycieli |
Irena Faltyn - Pokrywka (koło teatralne), Lesław Kubień, Beata Kubień, Ewa Obrzut - w ramach wolontariatu |
I |
Muzyczny dzień |
Wiesława Krysa |
I |
Rajd zimowy |
Nauczyciele wychowania fizycznego |
I |
Wyjazd na narty |
Jan Suski |
I |
Zabawa karnawałowa |
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej - klasy 1-3 SP
Sykała Ewa - klasy 4-8SP, samorząd szkolny SP
|
I |
Szkolny Konkurs Ortograficzny dla SP |
Agata Nowińska |
I |
Ogólnopolski Konkurs "OLIMPUSEK" |
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej |
I |
Wieczór kolęd |
Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół IV LO, Agnieszka Bigos klasa 3 BP, Marta Cichoń 6 BP |
I tydzień ferii |
Obóz narciarski |
Monika Chłopecka |
7 I |
Wystawienie ocen śródrocznych klasy 4-8 SP, Gim, LO ( do godz. 15.00) |
|
8 I |
Konferencja klasyfikacyjna - SP, Gim, klasy LO |
|
9 I |
Zebrania z rodzicami uczniów klas 1-3 SP |
Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zebrań. Godziny zebrań zostaną podane bezpośrednio uczniom oraz na stronie internetowej szkoły. |
10 I |
Zebrania z rodzicami uczniów klas IV-VIII SP, Gimnazjum i LO |
Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zebrań. Godziny zebrań zostaną podane bezpośrednio uczniom oraz na stronie internetowej szkoły. |
14 I - 27 I |
Ferie zimowe |
|
Semestr I/ Semestr II |
Udział Szkoły w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjno - Pojmocowym UNICEF-u |
Magdalena Ścieńska, Anna Odbierzychleb |
I/II |
Zabawa karnawałowa dla klas 4-8 SP |
|
{/slide}{slide=LUTY 2019}
II |
Muzyczny dzień |
Wiesława Krysa |
II |
Międzyszkolny Konkurs "CZAR PAR" |
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej |
II |
Pasowanie na czytelnika |
Agnieszka Serek, Koło Przyjaciół Biblioteki |
II |
Modele w nauczaniu biologii - konkurs dla uczniów SP |
Katarzyna Mleczek, Helena Zięba |
II |
Noc naukowców |
Zespoły przedmiotowe |
II/III |
Konkurs ortograficzny skierowany do uczniów SP pod hasłem "Ortografia, trudna sztuka, lecz czasu na nią nie szkoda" |
Agata Nowińska |
{/slide}{slide=MARZEC 2019}
III |
Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt z okazji Dnia Kobiec - LO |
Jan Suski, Małgorzata Kaźmierska |
III |
Muzyczny dzień |
Wiesława Krysa |
3 tydzień III |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur" - SP, Gim, LO |
Faber Bożena, Wołek Sylwia, Agnieszka Bigos |
III/IV |
XIX Międzyszkolny Przegląd Piosenki Angielskiej |
A. Maziarz-PAsek, B. Garstka-Matura, a. Łabno 1E, K.Mleczek |
III |
Konkurs Ortograficzny dla licealistów "O złote pióro" |
Bernadetta Cieśla |
III |
Kiermasz Świąteczny Wielkanocny Świetlicy Szkolnej |
Dorota Kijowska |
III |
Krakowska Matematyka - konkurs dla SP etap międzyszkolny |
Sylwia Wołek, Dyrektor Sylwia Turak |
III |
Międzyszkolny Konkurs Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej |
Jolanta Ferenc-Zając, Anna Chabińska, Teresa Świętnicka oraz grupa języka niemieckiego kl. 2C |
III |
Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia |
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej |
III-II etap |
Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla Gimnazjalistów |
Anna Maziarz-Pasek, Agnieszka Łabno, Monika Machalska |
21 III |
Obchody Pierwszego Dnia Wiosny |
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, Sykała Ewa - samorząd szkolny SP |
21 III |
Rajd wiosenny SP, Gim, LO |
Nauczyciele wychowanie fizycznego |
III |
Dzień Otwarty SP |
Agnieszka Bigos, Bożena Koziara, nauczyciele SP, Wiesława Krysa |
28 III |
Wielkanoc szkolna + dekoracja szkoły |
Helena Zięba 4BP, Anna Darowska 1F, samorząd SP, Gim i LO |
{/slide}{slide=KWIECIEŃ 2019}
IV |
Muzyczny dzień |
Wiesława Krysa |
IV |
Sprzątanie Wątoku |
Krzysztof Mucha |
IV |
Międzyszkolny Konkurs na Mistrza Pieknego Czytania - klasy 4-6 SP |
Barbara Tworzydło, Agnieszka Serek |
IV |
Dzień Książki i wyjazd z młodziezą na Targi Książki do Krakowa |
Agnieszka Serek |
8 IV do godz. 15.00 |
Wystawienie ocen przewidywanych w klasach III LO |
|
9 IV do godz. 15.00 |
Składanie podań o egzamin podwyższający oceny |
|
9 IV |
Zebrania/konsultacje z rodzicami dla LO, gimnazjum i SP (klasy IV-VIII) |
Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zebrań |
10 IV |
Zebrania z rodzicami dla klas I-III SP |
|
11 IV |
Egzaminy podwyższające oceny (do godz. 12.00) |
|
12 IV |
Wyjazd Maturzystów do Częstochowy |
ks. Wojciech Janczura, ks. Sebastian Ligęska |
15 IV do godz. 15.00 |
Wpisanie ocen ostatecznych w klasach III LO |
|
16 IV |
Konferencja klasyfikacyjna klas III LO |
|
10-12 IV |
Egzamin gimnazjalny |
|
15-23 IV |
Egzamin ósmoklasity |
|
18-23 IV |
Świateczna Przerwa Wielkanocna |
|
23 IV |
Dzień Ziemi |
Zięba Helena - LOP |
26 IV |
Zakończenie roku szkolnego klas III LO |
Anna Odbierzychleb 2B, Bernadetta Garstka-Matura 2G, Wojciech Walecki 2F |
IV |
Targi Edukacyjne |
Dyrektor Aneta Brożek, Teresa Świętnicka |
IV |
Wymiana sportowa ze Słowakami |
Suski Jan, Paweł Tutaj, Jarosław Mosio, Jarosław Kościński |
IV |
Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus Lingua. Plus (Oxford) - SP |
Iwona Golba |
IV |
Tydzień Promocji Zdrowia |
Klaudia Beściak |
30 IV |
Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja |
Małgorza Zdeb 6CP, Małgorzata Bajorek - 5 BP |
{/slide}{slide=MAJ 2019}
1 i 3 V |
Majówka |
|
|
Egzamin maturalny
od 6 do 23 V część pisemna, od 6 do 25 część ustana
|
|
V |
Muzyczny dzień |
Wiesława Krysa |
V |
Rajd Pamięci I-III SP |
Nauczyciele Edukacji Wczesnoszkolnej |
V |
Dzień Książki |
Agnieszka Serek, Koło Przyjaciół Biblioteki, Agata Nowińska 4 CP |
V |
Akcja Charytatywna dla Afryki "Opatrunek na ratunek |
Nauczyciele Edukacji Wczesnoszkolnej |
14 V |
Pisemne poinformowanie rodziców o ocenach niedostatecznych w SP |
|
V |
Praktyki geograficzne dla klasy II E LO |
Małgorzata Kopek, Magdalena Ścieńska |
V |
Dzień Otwarty IV LO |
Komisja do spraw promocji szkoły, Dyrektor Anetta Święch, Dyrektor Aneta Brożek |
V |
Dzień Sportu |
Komisja Wychowania Fizycznego |
V |
"Mistrzowie genetyki" - szkolny konkurs biologiczny dla uczniów SP i gimnazjum |
Katarzyna Mleczek |
V/VI |
Rajd Pamięci Jana Pawła II |
Jacek Snopkowski, Kinga Adamczyk, samorząd szkolny |
V |
Koncert Młodych Muzyków - klasy I-III i IV-VIII |
Marta Cichoń |
V |
Szkolny konkurs geograficzny "Geograf Roku" dla uczniów SP |
Małgorzata Kopek, Magdalena Ścieńska |
29 V-9 VI |
Obóz językowo - kulturowy |
Wojciech Walecki, Urszula Wajda |
{/slide}{slide=CZERWIEC 2019}
VI |
Muzyczny dzień |
Wiesława Krysa |
V/VI |
Międzyszkolny Rajd IV LO szlakami Jana Pawła II |
Monika Chłopecka, Jan Suski, Małgorzata Sroka |
VI |
Bieg 17-stki |
Małgorzata Hutniczak-Węgrzyn, Marta Cichoń, Tomasz Ciapała , Marta Pilch |
7 VI |
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej |
Renata Śliwińska-Kulesa, Małgorzata Polek, Agnieszka Łuszczyk - 1A |
VI |
Festyn szkolno-środowiskowy |
Dyrekcja, wyznaczeni nauczyciele |
5 VI (do godz. 12.00) |
Wystawienie ocen przewidywanych |
|
5 VI |
Zebrania z rodzicami uczniów klas I-3 SP |
Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zebrań |
6 VI |
Zebrania z rodzicami uczniów klas Gim, LO i IV-VIII SP |
Dyrekcja zastrzega sobie prawo do zmiany terminu zebrań |
10 VI |
Składanie podań o egzaminy podwyższające ocenę do godz. 12.00 |
|
11 VI |
Wyjazd klas III Gimnazjum do Starego Sącza na dziękczynienie za Sakrament Bierzmowania |
Ks. Sebastian Ligęska |
13 VI |
Egzaminy podwyższające ocenę do godz. 12.00 |
|
13 VI |
Wystawienie ocen ostatecznych do godz. 15.00 |
|
14 VI |
Konferencja klasyfikacyjna SP, Gim, LO |
|
VI |
Testy diagnozujące kl. I-II LO (ostatni tydzień) |
|
21 VI |
Zakończenie roku szkolnego dla klas VIII SP i III Gim |
Bożena Faber-7AP, Bogusława Czapiga-7BP |
21 VI |
Zakończenie roku szkolnego SP, Gim, LO |
Marta Cichoń, Tomasz Kuta, Krystyna Kras, Samorząd SP i LO |
|