baner-nepodlegly

Uwaga Rodzice! PDF Drukuj Email
czwartek, 25 kwietnia 2019 11:35

Szanowni Państwo!

Pragniemy poinformować, iż od dnia jutrzejszego tj. 26 kwietnia wracamy do pracy zgodnie z podziałem godzin.

Warsztaty weekendowe wiosenne 26-28.04.2019 informacja organizacyjna PDF Drukuj Email
środa, 24 kwietnia 2019 10:16

Wyjazd na warsztaty:

26 kwietnia godz. 16.00 - przed budynkiem szkoły ul. Norwida 22

Zgodnie z wymaganiami dokumentacyjnymi bardzo proszę o wypełnienie i podpisanie poniższych dokumentów:

Załącznik "zgoda biologia" dotyczy TYLKO osób biorących udział w zajęciach z biologii.

Formularze zostaną odebrane przed wejściem do autokaru - są one niezbędne do uczestnictwa w zajęciach.

Zakończenie roku szkolnego dla klas III LO PDF Drukuj Email
środa, 24 kwietnia 2019 08:55

Informujemy, że zakończenie roku szkolnego dla klas III LO odbędzie 26 kwietnia według poniższego harmonogramu:

• godz. 11.00 - Msza św. w Kościele NMP Królowej Polski w Tarnowie - Mościcach
  • godz. 12.30 - uroczyste zakończenie roku szkolnego na Auli szkolnej

Pilna informacja dla klas III LO PDF Drukuj Email
środa, 24 kwietnia 2019 08:12

Proszę o zgłaszanie się do pielęgniarki w Gabinecie Profilaktyki po dokumentację medyczną oraz oddanie bilansu profilaktycznego badania lekarskiego ucznia ostatniej klasy szkoły do dnia 26.04.2019 r.

FINAŁ OLIMPIADY O DIAMENTOWY INDEKS AGH Z GEOGRAFII W ROKU 2018/2019 PDF Drukuj Email
środa, 17 kwietnia 2019 07:20

Miło nam poinformować, że uczennica klasy II EEwelina Szeliga -  została Laureatką II stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH  z geografii. Tym samym w przyszłym roku, zostanie przyjęta z pominięciem rekrutacji na wybrany przez siebie dowolny kierunek studiów, prowadzonych przez wydziały w Akademii Górniczo – Hutniczej.
Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !!!

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

RODO-505x306 c