Dla ucznia Dla rodzica Dla nauczyciela
wtorek, 30 czerwca 2015 19:54

Basia 1
Kochana Basiu !
    Wszyscy chyba, zadajemy sobie pytanie: Dlaczego tak się stało? I wielu z nas na to pytanie nie potrafi znaleźć odpowiedzi. Ty mówiąc o swojej chorobie, powtarzałaś: „nawet nie rozmyślam. We wszystkim szukam boskiej woli. Godzę się z nią, bo jak dyskutować z Bogiem
o Jego planach wobec nas?”
    Tak trudno mówić o Tobie, do Ciebie, gdy mogłabyś jeszcze być wśród nas. Wszyscy wiemy, ile swojego życia zostawiłaś w szkole. Tu wciąż stoją szafy odmalowane Twoją ręką, farbami, które sama kupowałaś, lśnią kolorami, które starannie dobierałaś, by później z radością pokazywać swoje dzieło. Twoja wrażliwość estetyczna oscylowała między pięknie dobranym strojem
i oryginalną biżuterią, czym urzekałaś nas każdego dnia, a wystawami plastycznymi uczniów, nad którymi roztaczałaś swój artystyczny mecenat. A wszystko dlatego, że nie ustawałaś w zachwycie nad tajemnicą umysłu dzieci. Posiadałaś dar odkrywania w nich niezwykłych talentów. Ich prace błyszczały w znamienitych salonach sztuki, między innymi w Łazienkach Królewskich
w Warszawie. Twoja pokora nigdy nie pozwoliła Ci przypisywać sobie zasług w tym zakresie. Szanowałaś i pielęgnowałaś ich zdolności. W każdym uczniu potrafiłaś dostrzec coś niezwykłego, wyjątkowego, niepowtarzalnego.

Odbiór świadectw maturalnych PDF Drukuj Email
piątek, 26 czerwca 2015 12:48

Tegorocznych absolwentów liceum informujemy, że odbiór świadectw maturalnych odbędzie się 30 czerwca 2015r. w sali 220 wg następującego harmonogramu:

3A      9:00
  3B    9:30
  3C   10:00
  3D   10:30
  3E   11:00
  3F   11:30

REKRUTACJA DO GIMNAZJUM PDF Drukuj Email
czwartek, 25 czerwca 2015 07:25

Wszystkim kandydatom do Gimnazjum spoza obwodu przypominamy, że do 30 czerwca 2015r. należy wprowadzić wyniki do systemu rekrutacyjnego lub złożyć dokumenty w Sekretariacie celem ich wprowadzenia.

Kandydaci spoza obwodu powinni również w tym terminie dostarczyć potwierdzone za zgodność z oryginałem kserokopie świadectwa i zaświadczenia ze sprawdzianu w klasie szóstej.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/15 PDF Drukuj Email
środa, 24 czerwca 2015 10:26

Msza św. – 26 VI 2015 (piątek) godz. 9:30 dla uczniów całego Zespołu

- 26 VI 2015 (piątek)

7:30 – zakończenie roku szkolnego klas I i II LO – dla uczniów, którzy otrzymali średnią 4,75 i więcej; pozostali uczniowie przychodzą do wyznaczonych sal na 8:15.

Ponadto:
- 25 VI (czwartek):

Liceum:
- uczniowie klas I i II liceum uczą się zgodnie z podziałem godzin.

Po Mszy św. uczniowie liceum wracają samodzielnie do domóW.

XVII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej PDF Drukuj Email
środa, 24 czerwca 2015 10:19

pios fr1W dniu 12 czerwca 2015r. odbył się w naszej szkole XVII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej, w którym udział brali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zapraszamy serdecznie do GALERII

Zespół Szkół Ogólnokształcących