Dla ucznia Dla rodzica Dla nauczyciela

Pożegnanie dr Czesława Sterkowicza PDF Drukuj Email
piątek, 27 maja 2016 10:31

pogrzebZ przykrością zawiadamiamy, że w dniu 26.05.2016r. zmarł długoletni Dyrektor IV Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie – Pan dr Czesław Sterkowicz.
Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w niedzielę – 29.05.2016r. o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Koszycach Wielkich, a następnie odbędzie się pogrzeb na lokalnym cmentarzu.

dr Czesław Sterkowicz-page-0

Zebranie - wycieczka do SZKOCJI PDF Drukuj Email
środa, 25 maja 2016 12:58

Zebranie rodziców i uczniów przed wyjazdem do Szkocji odbędzie się 31 maja (wtorek) o godz. 16:30 w sali 313. Prosimy o uregulowanie wpłat.

III Mistrzostwa Sportowo-Ratownicze PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 maja 2016 09:22

IMG 306718.05.2016r. w budynku Małopolskiej Wyzszej Szkoły Zawodowej odbyły sie III Mistrzostwa Sportowo-Ratownicze Tarnowa i powiatu Tarnowskiego drużyna w składzie : Gabriela Godek -Kapitan, Daniel Hołda, Rafał Pudełek , Adam Beściak zajęlili I miejsce. Ogromnie gratulujemy!!!

Warsztaty dziennikarskie w Krakowie PDF Drukuj Email
poniedziałek, 23 maja 2016 09:08

warsztaty dziennikarskie 001Młodzież naszej szkoły, liceum i gimnazjum, wzięła udział w warsztatach dziennikarskich, zorganizowanych 16 maja przez Akademię Ignatianum w Krakowie.
Uczniowie mogli rozwinąć zainteresowania dziennikarstwem, komunikacją społeczną i mediami. Mieli okazję spróbować swoich sił jako prezenterzy telewizyjni, uczestniczyli w konferencji prasowej, przygotowanej przez studentów II roku dziennikarstwa, poznali tajniki pracy reportera radiowego. Zajęcia poprowadzili znani i doświadczeni dziennikarze: Magdalena Drohomirecka z TVP Kraków, ks. dr Leszek Gęsiak z Radia Watykańskiego, Anna Łoś z Radia Kraków. Podczas zajęć panowała bardzo życzliwa i twórcza atmosfera.

warsztaty dziennikarskie 005warsztaty dziennikarskie 009

Jowita Nowak Mistrzynią województwa w biegach przełajowych w Nowym Targu PDF Drukuj Email
piątek, 20 maja 2016 13:01

imageW dniu 22 kwietnia w Nowym Targu rozegrano Finał Wojewódzki w Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych.
Znakomicie w tych zawodach zaprezentowała się uczennica IV LO Jowita Nowak, zdobywając tytuł Mistrzyni Województwa w kategorii klas pierwszych szkół Ponadgimnazjalnych.
Jowita na co dzień trenuje Lekkoatletykę w klubie MLUKS Tarnów, jest również objęta szkoleniem centralnym w ramach Zaplecza Kadry Narodowej Juniorek w bloku wytrzymałości. Oprócz Jowity bardzo dobrze zaprezentowały się Weronika Brachucy i Martyna Jurek, które zajęły IV miejsca w kategorii klas pierwszych, w przypadku Weroniki było to IV miejsce w biegu zawodniczek z licencjami Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, natomiast Martyna była IV w biegu zawodniczek bez licencji.
Jowicie, Weronice i Martynie serdecznie GRATULUJEMY i życzymy powodzenia w rozpoczynającym się sezonie letnim.

image-3 na czoé-wkÖ

Zespół Szkół Ogólnokształcących

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY-page-0

logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

PERSPEKTYWY brazowe liceum 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1
w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów
w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół
Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2016".

facebook   bip

nieznańska