REKRUTACJA LO-page-0                   DZIEĹ OTWARTY 2017-page-0            WARSZTATY LETNIE-page-0

 

 

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Pożegnanie Jadwigi Mazanek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 14 sierpnia 2017 09:01

pogrzebZ głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11 sierpnia 2017 roku zmarła Pani mgr Jadwiga Mazanek - wieloletni nauczyciel geografii i wychowawca młodzieży. Msza św. oraz uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione w dniu 14 sierpnia 2017 roku (poniedziałek) o godz. 13.00 na Cmentarzu Komunalnym w Tarnowie-Mościcach.

 

Jadwiga MazanekPani mgr Jadwiga Mazanek urodziła się w 1952 roku w Olchawie. W 1974 roku ukończyła studia wyższe zawodowe w zakresie geografii z przysposobieniem obronnym w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Krakowie, zaś w 1976 roku tytuł magistra geografii po studiach na tej samej uczelni.
Pracę zawodową rozpoczęła 6 września 1976 roku w Zbiorczej Szkole Gminnej w Pleśnej, gdzie pracowała do 31 października 1981 roku. Z dniem 1 listopada 1981 rozpoczęła pracę w IV Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie. Uczyła geografii i przysposobienia obronnego. Pracowała również w Szkole Podstawowej nr 17, jak również w Gimnazjum nr 10.

 
W trakcie pracy zawodowej była m.in. opiekunem Spółdzielni Uczniowskiej oraz opiekunem drużyn sanitarnych PCK, reprezentujących IV LO w zawodach różnych szczebli. Wielokrotnie pełniła obowiązki wychowawcy klasy, organizowała liczne wycieczki i rajdy, wspierała rozwój uczniów.
Na emeryturę przeszła 31 sierpnia 2007 roku.

 
Wycieczka do Pszczyny !!! PDF Drukuj Email
wtorek, 18 lipca 2017 12:35

pszczynaDnia 5 września 2017r. IV LO organizuje wycieczkę do Pszczyny.
Program obejmuje:
- zwiedzanie Muzeum Zamkowego w Pszczynie (wnętrza XIX i XX – wieczne, zbrojownia oraz inne ekspozycje)
- zwiedzanie miejsc upamiętniających ważne wydarzenia z historii II wojny światowej (cmentarz wojenny „ Trzy Dęby ” i inne).


Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy

 
Uczennice IV LO na podium "Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Włoskiej Volare" PDF Drukuj Email
wtorek, 11 lipca 2017 09:25

DSC 0628Z wielką radością  informujemy o dalszych sukcesach wokalnych naszych uczennic Dominiki Kukułki i Wiktorii Rudy. Jak wiemy, dziewczęta przeszły pomyślnie kwalifikacje do Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Włoskiej „Volare 2017” i  znalazły się w gronie 12 uczestników zaproszonych do udziału w przesłuchaniach finałowych. Finał Konkursu odbył się dn. 23 czerwca w Krakowie, w zabytkowych murach Hotelu Polskiego. Dominika i Wiktoria zdobyły II miejsce!!!

Więcej…
 
Coachingowe Lekcje Wychowawcze PDF Drukuj Email
środa, 28 czerwca 2017 06:51

Fundacja Świadomego Rozwoju Edukacji, przy wsparciu z budżetu miasta Tarnowa zrealizowała projekt pilotażowy pn. Coachingowe Lekcje Wychowawcze. Udało się w kilku tarnowskich Liceach Ogólnokształcących, wprowadzić warsztaty coachingowe podczas godzin wychowawczych. Uczniowie rozwijali kompetencje społeczne, takie jak komunikacja, współpraca, proaktywność, oraz inteligencję emocjonalną.
http://coachingedukacyjny.edu.pl/swiadoma-edukacja/

Więcej…
 
Prymuska IV LO w drodze na Florydę :) PDF Drukuj Email
piątek, 23 czerwca 2017 07:18

W tarnowskim teatrze po raz dziesiąty odbyła się Uroczysta Gala z udziałem Prezydenta Miasta Tarnowa Romana Ciepieli, podczas której wyróżniono najlepszych uczniów, nagradzając ich tytułem Prymusa Tarnowa. W tym gronie znalazło się 50. uczniów tarnowskich szkół. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć również uczniów IV LO. Naszą szkołę godnie reprezentowała Dominika Lech  – tegoroczna zwyciężczyni Ogólnopolskiego Konkursu Języka Włoskiego i Wiedzy o Włoszech „Il Bel Paese” 2017. Jak widać szczęście nie opuściło Dominiki i tym razem -  podczas Gali Prymusów Dominika wylosowała nagrodę w postaci 2-tygodniowego pobytu na Florydzie. Nagroda została ufundowana z inicjatywy Rady Miejskiej w Tarnowie, dr Marka Ciesielczyka, natomiast bilety lotnicze zostały zasponsorowane przez Prezydenta Miasta Tarnowa

Serdecznie gratulujemy!!! Po Rzymie czeka więc Dominikę jeszcze Floryda! To chyba będą wakacje życia! :) Będziemy czekać na relacje.. :)

http://tarnow.pl/Galeria/Galeria-Miasto/Galeria-Miasto-2017/Miejskie-zakonczenie-roku-szkolnego-Prymusi-Tarnowa-2017

 


Strona 1 z 38

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości