logo        

RUSZA REKRUTACJA DO PROJEKTU PT. MAŁOPOLSKA CHMURA EDUKACYJNA -
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 W TARNOWIE

NA ROK SZKOLNY 2017/2018

SZCZEGÓŁY...

 

 

 

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Internetowa Gra Giełdowa PDF Drukuj Email
piątek, 20 października 2017 11:57

gra giełdowa

XVI edycja Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej


Drodzy młodzi inwestorzy,
w imieniu organizatorów tj. GPW, Fundacji GPW oraz Fundacji im. Lesława A. Pagi zapraszamy do wzięcia udziału w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej jak również w kursie e-learningowym dotyczącym inwestowania na giełdzie.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z p. prof. Joanną Furmańską
Rejestracja jest dostępna pod adresem: https://sigg.gpw.pl/, gdzie w jednym miejscu zostały połączone dwie funkcjonalności: rejestracja do SIGG oraz sama gra na platformie gpwtr@der.


Regulamin SIGG

Więcej…
 
Debata w ramach Miejskiego Projektu Edukacyjnego PDF Drukuj Email
piątek, 20 października 2017 08:29

119 października 2017 roku w auli szkolnej miała miejsce kolejna odsłona III etapu Miejskiego Projektu Edukacyjnego "Narodowe Święto Niepodległości". Na początek debatanci ze Szkolnego Zespołu Debatanckiego, w bratobójczym pojedynku, starli się z tezą "Przebaczenie i świętowanie - jedno zależy od drugiego". Decyzją Loży Mędrców, w której zasiedli zaproszeni goście tj. Pani Anna Krakowska, Radna Rady Miasta Tarnowa, długoletni nauczyciel IV LO, Pani Danuta Ciszek, emerytowany inspektor oświaty w Tarnowie, Pan Mieczysław Czosnyka polonista tarnowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych oraz ksiądz Sebastian Ligęska, katecheta naszej szkoły, górą okazała się drużyna opozycji.

Więcej…
 
Święto Komisji Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
piątek, 20 października 2017 08:11

5

Dnia 16 października 2017 w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej. To święto, potocznie zwane Dniem Nauczyciela, to nie tylko święto nauczycieli i wychowawców, ale również wszystkich pracowników administracji i obsługi, którzy swoją codzienną pracą umożliwiają sprawne i efektywne funkcjonowanie szkoły.
 
W tym wyjątkowym dniu naszą uroczystość zaszczycili swoją liczną obecnością szanowni państwo emeryci, zarówno nauczyciele jak i pracownicy obsługi. Wśród wielu szacownych gości mieliśmy przyjemność powitać wieloletnich dyrektorów Szkoły Podstawowej nr 17 i IV Liceum- panią Ł. Kątny i pana W. Węgla.

Więcej…
 
Wyjazd uczniów klas I LO do Wadowic PDF Drukuj Email
wtorek, 17 października 2017 11:08

"Nie lękajcie się waszej młodości i waszych głębokich pragnień szczęścia, prawdy, piękna i trwałej miłości" Jan Paweł II 

112 października 2017 uczniowie klas pierwszych IV LO, wraz z wychowawcami i opiekunami, uczestniczyli w wyjeździe do Wadowic- miejsca urodzenia naszego wielkiego patrona Świętego Jana Pawła II.
Pierwszym przystankiem była Kalwaria Zebrzydowska gdzie młodzież i opiekunowie uczestniczyli we Mszy św. w Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym. Po nabożeństwie uczniowie mieli okazję zwiedzić Sanktuarium i okolicę, następnie udali się do Wadowic.

Więcej…
 
Debata w ramach Miejskiego Projektu Edukacyjnego PDF Drukuj Email
wtorek, 17 października 2017 11:05

,, Czasami  najważniejsze  okazują  się  wypowiedzi,
którym  przypisujemy  najmniejsze  znaczenie''

                                                    A.  Espinosa


19 października  2017  roku w  auli  szkolnej o  godzinie  10.00  rozpocznie  się  debata  przygotowana  przez uczniów  na  temat ,,Przebaczenie  i  Świętowanie  -jedno  zależy  od  drugiego''.
Około godziny  11.15 zapraszamy  na  wykład  dr M. Smoły ,,Jak  w  historii  świętowano  zwycięstwa? ''.
            

                                                                                                                                     Zapraszamy

 


Strona 1 z 46

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości