baner-nepodlegly

... PDF Drukuj Email
piątek, 18 stycznia 2019 13:35

11572977 zaloba-Społeczność Szkoły Podstawowej nr 17 i IV Liceum Ogólnokształcącego łączy się w żalu i modlitwie z mieszkańcami Gdańska w związku z tragiczną śmiercią Prezydenta Pawła Adamowicza.
Przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim Pana Prezydenta. Jednocześnie wyrażamy zdecydowany sprzeciw wobec przemocy i brutalnych działań. Sytuacje jak ta, do której doszło nigdy nie powinny mieć miejsca. Nie może dochodzić do sytuacji w której człowiek z premedytacją atakuje drugiego niewinnego człowieka.

w imieniu społeczności szkolnej
                            Anetta Święch – dyrektor szkoły

Jednocześnie informuję, że księga kondolencyjna będzie dostępna dla mieszkańców w Tarnowskim Centrum Kultury (Rynek 5). Okolicznościowych wpisów można dokonywać od piątku (18 stycznia) od godz. 9.00 do soboty (19 stycznia) do godz. 19.00. W pobliżu rzeźby burmistrza Tadeusza Tertila, tarnowskiego symbolu zgody i współpracy ponad podziałami, będzie można składać w tym czasie znicze.
W sobotę (19 stycznia) o godz. 12.00 w Bazylice Katedralnej w Tarnowie odbędzie się Msza Święta ze wspomnieniem śp. Pawła Adamowicza, natomiast w niedzielę
(20 stycznia) o godz. 18.00 Msza Święta w jego intencji. Po niedzielnej Mszy Świętej ok. godz. 20.00 przewidziano spotkanie na Rynku oraz zapalenie symbolicznych zniczy.

Uwaga!
Rozpoczęcie studniówki szkolnej przesunięto z godz. 18 na godz. 19.

Wyjazd do Warszawy na spektakl "Rodzina Adamsów" PDF Drukuj Email
czwartek, 10 stycznia 2019 08:31

Wszystkim wyjeżdżającym w sobotę 12 stycznia 2019r. do Teatru Syrena w Warszawie na spektakl "Rodzina Adamsów" przypominamy, że zbiórka na parkingu przed szkołą jest o godz. 6.55.

Szczegółowe informacje zostały wysłane przez e-dziennik.

Uwaga uczestnicy obozu narciarskiego! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 stycznia 2019 08:08

ski-snowboard1

Program obozu

Podsumowanie projektu eTwinning „ La carte de voeux” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 07 stycznia 2019 07:40

e-twinning logo

italia hiszpania

Grupa uczniów z klas 1D, 1E i 1G wzięła udział w projekcie „ La carte de Voeux”  realizowanym w języku francuskim przy pomocy platformy eTwinning.  W ramach projektu została podjęta współpraca ze szkołami z Austrii, Rumunii, Hiszpanii, Portugalii i Włoch.  Pierwszym etapem było przygotowanie prezentacji na temat swojej szkoły oraz   krótkie przedstawienie siebie rówieśnikom z innych krajów.  Następnie poznawaliśmy wzajemne  tradycje Adwentowe i Bożonarodzeniowe .  Ostatnim zadaniem projektu było własnoręcznie przygotowanie kartek Bożonarodzeniowych , napisanie życzeń w języku francuskim  i wysłanie ich do partnerskich szkół.  Opiekunem była p. Małgorzata Polek.

Odpłatność za obiady za I 2019r. PDF Drukuj Email
środa, 02 stycznia 2019 13:05

Informujemy Państwa, że odpłatność za obiady w miesiącu I 2019 wynosi:

uczniowie SP 17,uczniowie gimnazjum i LO  - 36 zł

Ze względu na ferie zimowe odpłatność należy uiścić w terminie do 11 I 2019

Nr konta do wpłat: 51 1030 1250 0000 0000 8805 2056

W przypadku:

odpisów za zgłoszone nieobecności na obiadach w XII
zaległości za m-c XII
rezygnacji w wybrane dni w stycznia

proszę o kontakt z p. Dorotą Kijowską w celu ustalenia kwoty. Przy zgłaszaniu nieobecności ucznia w szkole należy również zaznaczyć rezygnację z obiadów.

BARDZO PROSZĘ POWAŻNIE POTRAKTOWAĆ TERMINOWOŚĆ WPŁAT I POD KONIEC MIESIĄCA NIE WPŁACAĆ NA KONTO, GDYŻ KOMPLIKUJE TO ROZLICZENIE OBIADÓW!

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

RODO-505x306 c