jubileusz waga

MOBILNA AKADEMIA PRAWA - ZAPROSZENIE PDF Drukuj Email
piątek, 22 stycznia 2021 14:15

mobilna akademia prawa 11 lutego 2021 r. Mobilna Akademia Prawa dla Dzieci i Młodzieży ZIARNO zaprasza dyrektorów szkół, nauczycieli, rodziców, osoby starsze, uczniów do udziału w wirtualnej charytatywnej kampanii „Masz prawo. E-porady prawne”. Warunkiem udziału w akcji, jest polubienie nowopowstałego profilu FB Podaruj Dzieciom Promyk Słońca: https://www.facebook.com/Podaruj-Dzieciom-Promyk-S%C5%82o%C5%84ca-101918901887782
mobilna akademia prawa 2Każdego miesiąca, prawnicy Mobilnej Akademii Prawa dla Dzieci i Młodzieży ZIARNO, zamieszczać będą na naszym profilu FB Podaruj Dzieciom Promyk Słońca praktyczne wskazówki dotyczące zagrożeń w świecie rzeczywistym i wirtualnym z uwzględnieniem cyberzagrożeń z zakresu prawa cywilnego i karnego.
Zapraszamy do udziału w akcji, która pomoże zadbać o bezpieczeństwo prawne nauczycielom, uczniom i ich rodzicom.

Uczestnicy niezrealizowanej wycieczki do Irlandii i Szkocji! PDF Drukuj Email
piątek, 15 stycznia 2021 10:51

images 15.01.2021Ponieważ otrzymałem dopiero połowę kwoty z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, o którą się ubiegam, mogę teraz zwrócić Wam 420 zł. Myślę, że pozostałe 400 zł. wkrótce otrzymacie. Proszę więc od poniedziałku tj. 18 stycznia 2021 r. zgłaszać się do sekretariatu szkoły i odbierać pieniądze, które są dla Was przygotowane w kopertach, równocześnie podpisując się na liście.

Jak zwykle optymistycznie Was pozdrawiam. Wojciech Walecki

Konkurs plastyczno-filmowy „Śnieżny dekalog” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 11 stycznia 2021 11:31

392-10363 gZachęcamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w konkursie plastyczno-filmowym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS pod nazwą „Śnieżny Dekalog”. Konkurs odbywa się w ramach ogólnopolskiej akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży. Organizatorem konkursu jest Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, a partnerami są: Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu oraz Fundacja PZU.

Życzenia Bożonarodzeniowe PDF Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 09:27

boze narodzenie nowe 2020

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Drodzy Rodzice,

z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku składam Państwu  najserdeczniejsze życzenia.

Niech nadchodzące święta będą wspaniałym czasem przeżywanym w rodzinnej atmosferze, niech  przyniesie on wiele radości oraz  tak bardzo potrzebnego optymizmu.

Życzę, by to co pilne nie przysłaniało tego, co najważniejsze. By wyzwania i trudności dnia codziennego nie gasiły zapału i patrzenia z nadzieją na nadchodzący czas.

Niech Boże Narodzenie wyzwoli ogrom pięknych wzruszeń i refleksji.

A nadchodzący Nowy Rok niech upływa w zdrowiu i dostatku, niech przyniesie realizacje zamierzonych planów,

niech stawia tylko dobrych ludzi wokół , niech będzie to prawdziwie Dobry Rok !

Z wyrazami szacunku i  świątecznym pozdrowieniem Anetta Święch, dyrektor szkoły

Szkolne Koło Caritas pamięta o seniorach! PDF Drukuj Email
środa, 23 grudnia 2020 09:23

zs10Święta Bożego Narodzenia tuż tuż! Pomimo wielu ograniczeń związanych z sytuacją epidemiczną w kraju, członkowie Szkolnych Kół Caritas działających przy ZSO Nr 1 nie zapomnieli o pensjonariuszach Domu Pomocy Społecznej oraz mieszkańcach Domu Księży Diecezji Tarnowskiej im. św. Józefa w Tarnowie i przesłali im swoje wyrazy pamięci i serdeczności.
Wykonane przez nich własnoręcznie kartki świąteczne zawierające życzenia przesłane zostały do obu domów, dodatkowo uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 17 nagrywali indywidualnie krótkie filmiki z życzeniami, które następnie połączone zostały w całość i drogą elektroniczną powędrowały sprawiać radość pensjonariuszom i mieszkańcom obu domów.

Za poświęcony czas, pomysł i zaangażowanie wszystkim służącym pomocą innym z serca dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia filmu --> klik

Opiekunowie Szkolnego Koła Caritas.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

LO srebro 2020 bez tła