Dla ucznia Dla rodzica Dla nauczyciela

etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego PDF Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 14:54

Komunikat dla uczestników
Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego dla uczniów gimnazjum – etap wojewódzki

Informujemy, iż etap wojewódzki dla uczestników  konkursu będzie miał miejsce 22 lutego b.r. /środa/o godzinie 11.00 w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie-Mościcach, ul. Norwida 22. Przypominamy o zabraniu legitymacji szkolnych i przybyciu 30 min wcześniej.
Jednocześnie informujemy uczestników, ich rodziców oraz opiekunów naukowych, iż wgląd do prac, zgodnie z komunikatem na stronie kurakoryjnej, odbędzie się w tym samym budynku, dnia  27 lutego /poniedziałek/, w sali 318 / II piętro/ w godz. od 14.30-16.30.

Życzymy wszystkim sukcesów!!        Bonne chance!!!!

Wesele Figara PDF Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 14:47

figaroSpółdzielnia Uczniowska OMNIA
 zaprasza 7 kwietnia 2017r
do Opery Krakowskiej na "WESELE FIGARA" W. A. Mozarta.

Koszt wyjazdu ( bilet, przejazd, ubezpieczenie) 80 zł,
zbiórka na parkingu przed szkołą o godz. 15.00, powrót ok. 23.30
Zainteresowanych prosimy o kontakt z prof. Joanną Furmańską.
więcej na stronie:

Ogólnopolski Projekt UNICEF "Wszystkie Kolory Świata" PDF Drukuj Email
środa, 15 lutego 2017 08:41

2yNasza szkoła, jako członek Klubu Szkół UNICEF bierze udział w projekcie "Wszystkie Kolory Świata", który jest odpowiedzią na niezwykle poważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się w Angoli. Chcemy uświadomić dzieciom  i młodzieży, że pomaganie może być przyjemne i wiązać się z pozytywnymi emocjami,  a ponadto, że dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie dziecka. Projekt wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska. Uczniowie klasy III C pod opieką Pani Danuty Kwaśniak oraz klasy IVA i IIAG pod opieką Pani Małgorzaty Zdeb przygotowali szmaciane laleczki - przedstawicieli krajów z wszystkich stron świata.  Każda z nich posiada „akt urodzenia”  – specjalny dokument, w którym umieszczone są jej dane personalne: imię, kraj pochodzenia, wiek, zainteresowania. Te małe arcydzieła będzie można oglądać i nabyć już wkrótce podczas gali podsumowującej naszą akcję i w ten sposób wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci. Zapraszamy serdecznie - Kup laleczkę i pomóż dzieciom dalekiej Angoli :)

3 4 5y
6y beznazwy

Odpłatność za obiady za II 2017r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 13 lutego 2017 12:37

Informujemy Państwa, że odpłatność za obiady w miesiącu II 2017 r. wynosi 36 zł. Prosimy o wpłatę do 20.02.2017 r.

W przypadku odpisów za nieobecności ucznia w szkole lub nadpłaty wynikającej z nieprawidłowej wpłaty na konto za m-s styczeń, proszę o wpłaty gotówką w szkole do p. Doroty Kijowskiej po wcześniejszym ustaleniu kwoty.

Program obozu narciarsko-snowboardowego PDF Drukuj Email
środa, 25 stycznia 2017 08:13

obóz nar-snow2Uczestników obozu narciarsko-snowboardowego Krynica 5 - 11.02.2017 zapraszamy do zapoznania się z PROGRAMEM.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

PERSPEKTYWY brazowe liceum 2016

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza,
że IV Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II
w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1
w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów
w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół
Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016
i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2016".

facebook   bip

nieznańska