IV LO w Tarnowie w chmurze edukacyjnej

Zapraszamy na stronę Małopolska Chmura Edukacyjna

mche 2020

                                                       

       logo bez tla
       Kliknij aby się zapisać      

jubileusz waga

   

202101291022001

     FE POWER poziom pl-1 rgb
 „Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu”
Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Dla nauczycieli

Przetarg

Adrianna Nalepka laureatką Konkursu Neurobiologicznego "Brain Bee"!!! PDF Drukuj Email
środa, 14 kwietnia 2021 06:26

TapScanner 04-12-2021-16.39-1Mamy przyjemność poinformować, że uczennica naszej szkoły, Adrianna Nalepka z klasy 3D, zajmując II miejsce w etapie regionalnym Konkursu Neurobiologicznego "Brain Bee" awansowała do kolejnego etapu turnieju tym samym gwarantując sobie tytuł finalisty na szczeblu centralnym!!!
Gratulacje Ada!!!

Więcej…
 
Rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań PDF Drukuj Email
wtorek, 13 kwietnia 2021 11:49

202101291022001

Rozpoczęło się największe i najważniejsze badanie polskiego społeczeństwa, czyli Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021 (NSP 2021). Spis jest obowiązkowy dla każdej osoby mieszkającej w Polsce, a podstawową metodą jest samospis internetowy. Wystarczy zalogować się na stronę www.spis.gov.pl i wypełnić kwestionariusz.

Każda osoba mieszkająca w Polsce - niezależnie od posiadanego obywatelstwa czy wieku jest zobowiązana do udziału w spisie. W imieniu dzieci spisu dokonują rodzice lub opiekunowie prawni. Główny Urząd Statystyczny uruchomił telefoniczny „Spis na żądanie” numer telefonu 22 279 99 99. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu mogą spisać się w Wojewódzkim Urzędzie Statystycznym w Tarnowie pl. Kazimierza Wielkiego 2 lub w Urzędzie Miasta Tarnowa przy ul. Nowej 4 (umawianie terminu: nr tel. 14 688- 27-10).

 
„Edukacja szkolna” w ramach programu Erasmus + na lata 2021–2027 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 08:46
logotyp ue  erasmus    frse

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła uzyskała akredytację w kategorii „Edukacja szkolna” w ramach programu Erasmus+ na lata 2021–2027.
Uzyskanie akredytacji to efekt ogromnej pracy wykonanej przez naszych nauczycieli. Inicjatorką podjęcia działań była p. dyrektor Anetta Święch, zaś pierwszym krokiem szkolenie w Warszawie, w siedzibie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, następnie udział w licznych webinariach i wiele godzin spędzonych na studiowaniu założeń programu Erasmus+, dokonywaniu analiz pracy szkoły, określaniu potrzeb, ustalaniu celów i formułowaniu planu działań. Wniosek konkursowy napisała p. Monika Chłopecka przy wsparciu zespołu doradczego w osobach: p. Wiesława Krysa, p. Anna Chabińska – Węgrecka i p. Agnieszka Filip.

Jest to ważna informacja dla naszych obecnych i przyszłych uczniów oraz nauczycieli – jeśli tylko warunki pozwolą przyznana akredytacja jest gwarancją otrzymywania środków finansowych na ambitne inicjatywy związane z mobilnościami (czyli zagranicznymi wyjazdami szkoleniowymi) uczniów i nauczycieli, które planujemy realizować na przestrzeni pięciu kolejnych lat.
Program Erasmus+ od wielu lat umożliwia uczniom i nauczycielom udział w wartościowych projektach. Proces przyznawania akredytacji jest pierwszym działaniem uruchomionym przez Komisję Europejską, mającym na celu ułatwienie składania wniosków o dofinansowanie w unijnym programie Erasmus+ na lata 2021–2027. Dzięki temu będziemy mogli realizować projekty we współpracy z partnerami z całej Europy i tym samym kontynuować innowacyjne działania na rzecz edukacji.
Zachęcamy do śledzenia komunikatów związanych z programem Erasmus +.
Więcej informacji wkrótce.

 
Jesteśmy!!! PDF Drukuj Email
piątek, 09 kwietnia 2021 10:28

„Przestańmy nareszcie kręcić się wokół siebie, a pomyślmy o niesieniu pomocy innym.”
                              Sługa Boży kardynał Stefan Wyszyński


Czas pandemii i obostrzeń, nauki zdalnej nie zawsze sprzyja byśmy mogli pomagać innym, byśmy mogli wesprzeć potrzebujących, przynieść radość będącym w izolacji starszym i cierpiącym ludziom.
W przedświątecznym czasie wspólnymi siłami staraliśmy się nieść pomoc pomimo ograniczeń, obostrzeń sanitarnych, aby w niewielkim stopniu pomóc potrzebującym.
Rodzice uczniów klasy I liceum Szkoły Mistrzostwa Sportowego, wolontariusze Szkolnego Koła Caritas z ZSO 1 i SMS oraz wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu RAZEM z IV LO przygotowali kiermasz wielkanocny na terenie parafii św. Stanisława Kostki w Tarnowie. Na kiermaszu znalazły się ciasta wielkanocne oraz stroiki. Dochód przeznaczony był dla potrzebujących uczniów naszych szkół.  

Więcej…
 
Unicef - cyberprzemoc PDF Drukuj Email
piątek, 09 kwietnia 2021 10:11

unicef-logoNa całym świecie 1 na 3 użytkowników Internetu to dziecko, ale wciąż zbyt mało działań jest podejmowanych w celu ochrony najmłodszych przed zagrożeniami płynącymi z wirtualnej rzeczywistości i zwiększenia ich dostępu do dobrej jakości i bezpiecznych treści.
Obowiązek ochrony dzieci w Internecie spoczywa na wszystkich, w tym rządach państw, rodzinach, szkołach i innych instytucjach.
Szkolny Klub Wolontariatu RAZEM  włączył się w akcję Unicef Polska i realizuje w klasach 4 i 5 zajęcia zdalne dotyczące Cyberprzemocy prowadzone przez nasze wolontariuszki Karolinę i Anię z klasy IG.

Więcej…
 


Strona 8 z 169

Zespół Szkół Ogólnokształcących

LO srebro 2020 bez tła

r lo

konkurs historyczny 2020-2021

logo strona-page-0

logo strona-page-0

eduprawna

lo1111

sp1111

procedury bezpieczeństwa COVID-19

logo1popr 1

ZPB1

sks logotyp 2

baner-nepodlegly

 

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

monitoring rodo

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości