FE POWER poziom pl-1 rgb

 "Kreatywny nauczyciel, kreatywna szkoła, kreatywny uczeń"

                                                                                       

baner-nepodlegly

Start

E-DZIENNIK

E-DZIENNIKinstrukcja

 

plan lekcji3

Przetarg

Relacja w telewizji kablowej PDF Drukuj Email
wtorek, 26 lutego 2019 08:04

20190218 104757

Uczniowie Tarnowskiej szkoły pomagają rówieśnikom z Afryki szyjąc szmaciane laleczki. Zapraszamy do oglądania relacji z kiermaszu laleczek w naszej szkole w TarnowskiejTelewizji Tarnowska.tv 

 
Sobota z geografią - "Działalność przemysłowa" PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 lutego 2019 15:00

20190223 105736W ostatnią sobotę, 23 lutego, odbyły się kolejne wykłady na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie zorganizowane dla maturzystów IV Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Warsztaty i wykład poprowadził dr K. Wiedermann. Ich tematem był przemysł. Uczniowie byli bardzo zaciekawieni tym nie łatwym działem geografii. Mieli również okazję zaprezentować swoją wiedzę zdobytą na zajęciach w szkole podczas intensywnej dyskusji z prowadzącym zajęcia.
"Wykładowca w bardzo ciekawy sposób przybliżył nam temat rozwoju i zmian przemysłu w Polsce i na świecie. Zadawał dużo pytań, zachęcając nas tym samym do logicznego myślenia i samodzielnego wyciągania wniosków. Wiedza, którą nam przekazał na długo pozostanie nam w pamięci i zaprocentuje w przyszłości."


                                                                                Uczniowie klasy 3 E :)


Zapraszamy na kolejny wykład już 16 marca!

Więcej…
 
XX JUBILEUSZOWY MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI ANGIELSKIEJ W IV LO W TARNOWIE PDF Drukuj Email
piątek, 22 lutego 2019 10:48

flaga konkurs

Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie i organizatorzy serdecznie zapraszają na XX jubileuszową edycję Międzyszkolnego Przeglądu Piosenki Angielskiej, pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnowa. Mamy zaszczyt zaprosić młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych wraz z opiekunami do wzięcia udziału w tym wydarzeniu, które odbędzie się w dniu  27 marca ( środa) br. w auli IV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Tarnowie-Mościcach o godz. 10.00.

Więcej…
 
Podium nasze!!! PDF Drukuj Email
czwartek, 21 lutego 2019 08:51

82-244093Debatanci IV LO wywalczyli III miejsce w Małopolskim Turnieju Debat Historycznych IPN. Łukasz Zaleśny, Filip Waliłko, Kacper Duras i Michał Nalepka w drodze do finału minimalnie ulegli późniejszym zwycięzcom, reprezentacji V LO w Krakowie. Sukces cieszy i rozbudza apetyt na przyszłość. Gratulacje, oby tak dalej!

 
Śpiewające Walentynki! PDF Drukuj Email
środa, 20 lutego 2019 13:33

wW czwartek, 14 lutego w naszej szkole odbyło się Miłosne Karaoke, zorganizowane przez klasę 2G pod opieką Pani Małgorzaty Porosły. Wydarzenie przyciągnęło wiele osób, które chciały pośpiewać, ponucić lub po prostu posłuchać! Spotkanie pozwoliło w miły sposób podziękować za trud pracy i cierpliwość Naszych nauczycieli. Każdy z nas świetnie się bawił podczas wspólnego śpiewania, chociaż nie zawsze nam wychodziło, liczyła się dobra zabawa! W ten dzień pełen muzycznego nastroju nauczyciele zostali obdarowani drobnymi podarunkami, aby upamiętnić tę wspaniałą chwilę ! Dzięki kreatywności Pani Profesor Porosły, mieliśmy szansę zaśpiewać ułożoną przez nią piosenkę dotyczącą naszego kochanego lV Liceum. Utwór okazał się strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza, że śpiewali ją uczniowie i absolwenci naszej szkoły - nauczyciele. Czas upłynął szybko, pozostawiając niedosyt, lecz każdy bawił się niesamowicie. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.                                                                                                                                                                    Klasa 2G

Więcej…
 


Strona 10 z 118

Zespół Szkół Ogólnokształcących

GŁÓWNY PARTNER SZKOŁY

grupa azoty

logo strona-page-0

logo strona-page-0

 logo1popr 1

lo1111

gim1111

sp1111

ZPB1

brazowe liceum 2017 net

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że IV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. JANA PAWŁA II W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 1 w Tarnowie jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Brązowej Szkoły 2017".

facebook   bip

 

 logo

 a

RODO-505x306 c

monitoring rodo

 nieznańska

Partner Szkoły

 

uj

 

logo_PWSZm

 

logo_PGNiGm

 

logo_margotm

 

logo mpec tarnów

roleski majonezy

klub szkół UNICEF

 

wymiana młodzieży

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 65 gości