baner-nepodlegly

Start Z życia szkoły I MIEJSCE W TARNOWIE

I MIEJSCE W TARNOWIE Drukuj Email

DSCN209818 grudnia zostały rozegrane zawody finałowe o Mistrzostwo Tarnowa w Piłce Koszykowej  Dziewcząt w ramach licealiady.
Reprezentacja naszej szkoły  w składzie: Aleksandra Pazdro, Maria Srebro, Julia Łazarz, Karolina Laszota, Magdalena Maksymowicz, Magdalena Kuraś, Aleksandra Markiewicz, Lilianna Więcław, Aleksandra Schuster, Weronika Plebanek oraz Natalia Papaież pod opieką mgr Jana Suskiego wywalczyła I miejsce i awansowała do mistrzostw regionu.
Zwyciężając zawody półfinałowe w finale po bardzo dobrych i emocjonujących spotkaniach pokonały  XXI LO 40: 9, VII LO 27:22,   III LO 36:22 oraz zeszłorocznego mistrza zespół I LO 28:21.
Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach!

Galeria --> klik