IV LO w Tarnowie w chmurze edukacyjnej

Zapraszamy na stronę Małopolska Chmura Edukacyjna

mche 2020

„Ponadnarodowa Mobilność Uczniów” „Kompetencje i kreatywność w mobilnej Akademii Umysłu”

Start Rekrutacja Oferta szkoły

Drogi Ósmoklasisto! Drukuj Email

Drodzy Óśmoklasiści, Szanowni Rodzice

Społeczność IV Liceum zaprasza do obejrzenia krótkiego filmu, który zawiera wszystkie potrzebne informacje i pokazuje przy tym szkołę przez pryzmat uczniowskiego spojrzenia.

Jednocześnie zachęcamy do odwiedzenia naszego Instagrama, gdzie większość akcji jest udokumentowana!

Link do filmu promującego szkołę: https://www.youtube.com/watch?v=uVoUlBvZoqg&list=PLQt5Odw8Qhe-jYFqnE5od7zGkBRbsgRGs&index=8
Link do Instagrama: https://instagram.com/4lo_tarnow?igshid=5by1v3u2uxp0

IV LO - najlepszy wybór!

DROGI ÓSMOKLASISTO!

Przed Tobą nowy etap życia, który będzie miał duży wpływ na Twoją przyszłość. Jesteśmy szkołą przyjazną dla uczniów. Z nami nie będziesz się nudzić, a nauka jest przyjemnością. Wybór szkoły, która pomoże Ci zdobyć rzetelną wiedzę, rozwinąć zainteresowania i osiągnąć sukces to poważna decyzja. Miej pewność, że jest ona trafna!

NASZA SZKOŁA  OFERUJE:
•    solidne wykształcenie;
•    bardzo dobre przygotowanie do matury będącej egzaminem wstępnym na studia;
•    system nauki jednozmianowy - nauka maksymalnie do godziny 15.20;
•    możliwość rozwijania zainteresowań na zajęciach pozalekcyjnych;
•    sprawdzenie swoich możliwości w olimpiadach i konkursach przedmiotowych;
•    projekty edukacyjne w tym wyjazdy zagraniczne oraz obozy naukowe;
•    udział w projektach zewnętrznych: Małopolska Chmura Edukacyjna, Szkoła Cyfrowa, Laboratorium Dydaktyki Cyfrowej, Akademia kreatywności;
•    rozwijanie zainteresowań sportowych, udział w zagranicznej wymianie sportowej, zawodach, rajdach i obozach narciarskich;
•    udział w przedsięwzięciach artystycznych i plastycznych - koło teatralne, projekty i konkursy;
•    możliwość pracy w ramach wolontariatu;
•    pomoc materialną dla uczniów;
•    przyjazną atmosferę.

FILM O SZKOLE - IV LO

PREZENTACJA IV LO

Jesteś dla nas ważny!
Dołącz do nas!

Zapraszamy na DZIEŃ  OTWARTY  SZKOŁY 31.05.2022 r.