baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
WYPRAWKA SZKOLNA 2015-16 PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 lipca 2015 10:22

Od 2 lipca do 9 września 2015 r. w tarnowskich szkołach publicznych i niepublicznych można składać wnioski o dofinansowanie zakupu podręczników do kształcenia ogólnego, w tym specjalnego, lub do kształcenia w zawodach, dopuszczonych do użytku szkolnego przez ministra właściwego ds. oświaty i wychowania, w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2015 r. – „Wyprawka szkolna”. Szczegółowe warunki udzielania tej pomocy finansowej określa rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 23 czerwca 2015 r. (Dz. U. z 2015 r., poz. 938).

Więcej…
 
Msza św. w drugą rocznicę śmierci śp. Urszuli Kurowskiej-Majcherek PDF Drukuj Email
piątek, 10 lipca 2015 18:21

Msza Św. w 2-gą rocznicę śmierci śp. Urszuli Kurowskiej-Majcherek z intencji koleżanek i kolegów z pracy zostanie odprawiona w dniu 17.07.2015r. (piątek) o godz. 6.30 w kościele parafialnym w Tarnowie-Mościcach. 

 
Zestaw podręczników na rok szkolny 2015/2016 PDF Drukuj Email
czwartek, 09 lipca 2015 18:43

Informujemy, że dostępny jest już zestaw podręczników na rok szkolny 2015/2016 do pobrania w zakładce Podręczniki

 
Pożegnanie Basi Muchy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 czerwca 2015 19:47

Basia 1
Kochana Basiu !
    Wszyscy chyba, zadajemy sobie pytanie: Dlaczego tak się stało? I wielu z nas na to pytanie nie potrafi znaleźć odpowiedzi. Ty mówiąc o swojej chorobie, powtarzałaś: „nawet nie rozmyślam. We wszystkim szukam boskiej woli. Godzę się z nią, bo jak dyskutować z Bogiem
o Jego planach wobec nas?”
    Tak trudno mówić o Tobie, do Ciebie, gdy mogłabyś jeszcze być wśród nas. Wszyscy wiemy, ile swojego życia zostawiłaś w szkole. Tu wciąż stoją szafy odmalowane Twoją ręką, farbami, które sama kupowałaś, lśnią kolorami, które starannie dobierałaś, by później z radością pokazywać swoje dzieło. Twoja wrażliwość estetyczna oscylowała między pięknie dobranym strojem
i oryginalną biżuterią, czym urzekałaś nas każdego dnia, a wystawami plastycznymi uczniów, nad którymi roztaczałaś swój artystyczny mecenat. A wszystko dlatego, że nie ustawałaś w zachwycie nad tajemnicą umysłu dzieci. Posiadałaś dar odkrywania w nich niezwykłych talentów. Ich prace błyszczały w znamienitych salonach sztuki, między innymi w Łazienkach Królewskich
w Warszawie. Twoja pokora nigdy nie pozwoliła Ci przypisywać sobie zasług w tym zakresie. Szanowałaś i pielęgnowałaś ich zdolności. W każdym uczniu potrafiłaś dostrzec coś niezwykłego, wyjątkowego, niepowtarzalnego.

Więcej…
 
REKRUTACJA DO GIMNAZJUM PDF Drukuj Email
czwartek, 25 czerwca 2015 07:30

Wszystkim kandydatom do Gimnazjum spoza obwodu przypominamy, że do 30 czerwca 2015r. należy wprowadzić wyniki do systemu rekrutacyjnego lub złożyć dokumenty w Sekretariacie celem ich wprowadzenia.

Kandydaci spoza obwodu powinni również w tym terminie dostarczyć potwierdzone za zgodność z oryginałem kserokopie świadectwa i zaświadczenia ze sprawdzianu w klasie szóstej.

 


Strona 1 z 21

Zespół Szkół Ogólnokształcących


baner_liceum


baner_gimnazjum


baner_sp


Linki

 

macmillan

Sześciolatek w szkole - facebook

Sześciolatek w szkole - blog kampanii organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości