baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
,,Podarujmy dzieciom uśmiech” PDF Drukuj Email
środa, 23 maja 2018 09:56

podaruj dzieciom uśmiechŚwietlica szkolna wraz z uczniami kl. VII BP organizuje na terenie naszej szkoły akcję zbiórki podarunków z okazji Dnia Dziecka dla małych podopiecznych Ośrodka Interwencji Kryzysowej .
W ramach akcji zbieramy:
- pluszaki , zabawki , gry, książki /nowe lub w stanie idealnym/
- puzzle, układanki /wyłącznie kompletne /
-artykuły papiernicze :kredki ,farby, pisaki, plastelina, piórniki, bloki zeszyty , notesiki itp./nowe/
-a także pieluszki typu ,,pampers”
Zbiórkę przeprowadzą uczennice kl. VII BP w dniu :
                 28   maja /poniedziałek/ w godzinach 7.30-10.30
 / obok portierni szkoły/- po tym terminie można przynosić artykuły dla dzieci do świetlicy szkolnej  s.122 -do 30 maja .
Bardzo prosimy Uczniów i Rodziców o wsparcie naszej akcji . Chcielibyśmy po raz kolejny wywołać uśmiech na ich buziach i wierzyć ,że te podarunki choć na chwilę pomogą  zapomnieć o ich smutnym losie . Dziękujemy!

Uwaga zbiórka! PDF Drukuj Email
środa, 23 maja 2018 09:52

Samorząd Szkolny SP ogłasza ponowną zbiórkę karmy dla zwierząt dla Tarnowskiego Azylu na okres wakacyjny.

Ponadto w ramach akcji „Pomagając innym pomagasz sobie. Dzieci zdrowe dla dzieci chorych” Samorząd ogłasza zbiórkę bajek, baśni, kolorowanek oraz książek przygodowych (w dobrym stanie). Kogo obdarowujemy? Oddziały dziecięce w tarnowskich szpitalach. W ten sposób chcemy choć na chwilę umilić czas dzieciom, przebywającym w szpitalach. Książki, kolorowanki należy przynosić do pedagoga szkolnego SP.

Wiemy, że możemy na Was liczyć!
                                                                     Samorząd Szkolny SP wraz z Opiekunem

Zebrane rzeczy pod koniec roku szkolnego zostaną przekazane na oddziały dziecięce Szpitala Wojewódzkiego im. św. Łukasza w Tarnowie.

Warszawa da się lubić, czyli wspomnienia z wycieczki… PDF Drukuj Email
środa, 23 maja 2018 09:12

telefon 382W dniach 14-15 maja 2018r. uczniowie klasy 7B Szkoły Podstawowej i 2B Gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Wycieczki szkolne zawsze pozostawiają wyjątkowe wspomnienia. Myślę, że nie ma osoby, która nie cieszyła się ze wspólnego wyjazdu i paru dni wolnych od nauki. Rolę kierownika wycieczki pełniła pani Monika Machalska, zaś opiekę nad dziećmi sprawowały: pani Katarzyna Mleczek, Małgorzata Poparda i Renata Wyskiel. Program dwudniowej wycieczki do stolicy był ciekawy i zróżnicowany.
Mimo wczesnej  pory wyjazdu, do stolicy wszyscy wyruszyli z uśmiechem na ustach. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik. Poprzez samodzielnie wykonywane doświadczenia mogliśmy poznać lepiej ciekawe zagadnienia biologiczne, fizyczne, historyczne i te z dziedziny astronomii. W CNK znajduje się ponad 450 eksponatów podzielonych na sześć tematycznych galerii oraz Teatr Robotyczny, Park Odkrywców i planetarium. CKN posiada zaawansowane technologie i multimedia, ale też proste rozwiązania, często oparte na wynalazkach sprzed wielu lat. Nauka i sztuka razem.

Uwaga talent! Mateusz Michalik PDF Drukuj Email
piątek, 18 maja 2018 06:56
 IMG 20180518 0014

klik

Podwójna Mistrzyni Polski PDF Drukuj Email
piątek, 18 maja 2018 06:53

20180516 123331W dniu 12 maja 2018 roku w Ostrowi Mazowieckiej (woj. mazowieckie) odbyły się IV Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Organizatorem głównym był Polski Związek Sportu Cheerleadingu.
 W Mistrzostwach wzięło udział ponad 500 uczestników z całej Polski. W skład jury wchodzili sędziowie z Polski, Puerto Rico, Anglii i Ukrainy.
Wiktoria Pyrek uczennica kl. 3a reprezentowała SHIVA Dance Studio z Tarnowa w dwóch kategoriach: Freestyle Pom występ drużynowy oraz Freestyle Pom duety. W obu kategoriach zajęła pierwsze miejsce zdobywając tym samym podwójny tytuł Mistrzyni Polski w Cheerleadingu w kategorii wiekowej 7-11 lat.
Przygotowania do Mistrzostw trwały od września 2017 roku, ale jak widać ciężka praca przyniosła oczekiwane efekty.
Serdecznie gratulujemy!!!

Zespół Szkół Ogólnokształcących

baner_liceum

baner_gimnazjum