baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Tarnowska Karta Miejska PDF Drukuj Email
środa, 16 lipca 2014 09:37

Tarnowski Organizator Komunalny informuje, że uczniowie, którzy będą chcieli korzystać z komunikacji miejskiej w Tarnowie mogą się starać o wydanie Tarnowskiej Karty Miejskiej. Karta ta będzie potrzeba do zakupu biletów okresowych.

Wnioski do pobrania/złożenia na stronie http://www.ekarta.umt.tarnow.pl/index.php?id=0,113&kat=1 lub:

• w kasach TOK na ul. Krakowskiej 42,
  • w Urzędzie Miasta Tarnowa na ul. Nowej 4,

Do wniosku należy dołączyć zdjęcie oraz kserokopię legitymacji szkolnej.

Święto Patrona Szkoły PDF Drukuj Email
wtorek, 15 lipca 2014 08:18

kwiatkowski18 czerwca 2014 r. Święto Patrona naszej szkoły – Eugeniusza Kwiatkowskiego.
Święto Patrona to coroczna okazja do przypomnienia sylwetki zasłużonego Polaka, dobrego człowieka i świetnego fachowca, Patrona naszej szkoły, Eugeniusza Kwiatkowskiego. Jednocześnie jest to czas zaprezentowania talentów uczniowskich rozwijanych nie tylko        w szkole, lecz także poza nią i efektów tych pasji. W tym roku, jak zwykle, było mnóstwo utalentowanych dzieci, które mogły się popisać swoimi umiejętnościami i pochwalić sukcesami. Gratulujemy i życzymy kolejnych!

Zdjęcia z uroczystości znajdują się w GALERII

Wyniki konkursu "I love Grammar" PDF Drukuj Email
środa, 25 czerwca 2014 14:21

i love grammar10 czerwca 2014 r. odbył się szkolny konkurs j. angielskiego I Love grammar dla klas czwartych. Celem konkursu było motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego oraz pogłębienie wiedzy z zakresu gramatyki j. angielskiego.

ZEBRANIE DLA RODZICÓW KLAS PIERWSZYCH W ROKU SZKOLNYM 2014/2015 PDF Drukuj Email
wtorek, 24 czerwca 2014 10:58

Zebranie dla rodziców klas pierwszych na rok szkolny 2014/2015 odbędzie się w dniu dzisiejszym, tj. 24 czerwca 2014, o godzinie 16:30 w auli szkolnej (I piętro).

DNI WOLNE PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 czerwca 2014 12:24

Informujemy, że w dniach 20 i 25 czerwca uczniowie SP17 nie odbywają zajęć szkolnych.

Zespół Szkół Ogólnokształcących

baner_liceum

baner_gimnazjum

baner_sp