baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Dzień Ziemi PDF Drukuj Email
środa, 04 maja 2016 08:11

IMG 8864Dnia 25.04.2016 r. w naszej szkole odbył się Dzień Ziemi. Każdy z nas jest mieszkańcem tej planety dlatego każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan. Budzenie wśród dzieci i młodzieży współodpowiedzialności za stan środowiska w przyszłości, poczucia troski o stan czystości najbliższego otoczenia oraz wychowanie w duchu miłości i szacunku do przyrody, to główne cele tegorocznych obchodów Dnia Ziemi w naszej szkole.

Więcej…
 
Wiosenny Rajd Rowerowy PDF Drukuj Email
środa, 27 kwietnia 2016 08:16

      
DSC 0883Zaproszenie  
na  Wiosenny Rajd  Rowerowy
,,Poznajemy niezwykłe miejsca Małopolski ’’
w 96 rocznicę urodzin Św. Jana Pawła II
18.05.2016r.

Więcej…
 
VII Festiwal Małych Form Artystycznych INSPIRACJE PDF Drukuj Email
środa, 27 kwietnia 2016 07:06

DSC00397Z radością informujemy, że w sobotę 23 kwietnia klasa „śpiewająca” IIIc zdobyła III miejsce podczas VII Festiwalu Małych Form Artystycznych INSPIRACJE, który odbywał się pod hasłem „U Boga wszystko jest możliwe” w Skawinie.
Klasa zaprezentowała spektakl muzyczny pt. „Ty, który stworzyłeś…”,  oparty na piosenkach Zygmunta Noskowskiego do słów Marii Konopnickiej. Opracowaniem muzycznym  i przygotowaniem wokalnym uczniów zajęła się p. Marta Cichoń, a autorką scenariusza i reżyserką przedstawienia jest
p. Agnieszka Bigos.

Więcej…
 
IV Ogólnopolski Konkurs Baśniowy PDF Drukuj Email
wtorek, 26 kwietnia 2016 11:31

W IV Ogólnopolskim Konkursie Baśniowym organizowanym przez Centrum Edukacji „Lectura” wzięło udział 17 dzieci z klas I – III  naszej szkoły. Oto one: Kl. 1 a: Maja Wolańska, Michalina Sosin, Kaja Kupiec, Wiktoria Pyrek, Aleksandra Mucha, Mateusz Michalik, Weronika Łapińska, Liliana Legieć, Diana Cierniak; Kl. 1 c:, Milena Żaba, Jan Sękowski, Magdalena Opioła, Pola Krakowiak, Nina Grajdura; Kl. 3 b: Natalia Kuklińska, Izabela Rakuś, Maja Korman, Nadiya Synowiec, Sylwia Musiał, Sabina Izworska; Kl. 3 c: Magdalena Migda, Lena Pietruszka, Julia Kajpust, Julia Popoiołek, Maciej Szczepański, Aleksandra Wałaszek.


Wyróżniona została 1 praca autorstwa Niny Grajdury z kl. 1c. Gratulacje dla naszej Artystki!
Szkolny koordynator konkursu: Wiesława Krysa

 
Wycieczka klas piątych do kopalni soli w Bochni PDF Drukuj Email
wtorek, 26 kwietnia 2016 09:30

bochniaW środę 20 kwietnia b.r. odbyła się wycieczka klas piątych do kopalni soli w Bochni, a także do planetarium w Niepołomicach.

Więcej…
 


Strona 1 z 15

Zespół Szkół Ogólnokształcących


baner_liceum


baner_gimnazjum


baner_sp


Linki

 

macmillan

Sześciolatek w szkole - facebook

Sześciolatek w szkole - blog kampanii organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości