baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Zmiana podziału godzin PDF Drukuj Email
piątek, 21 października 2016 07:17

Informujemy, że nastąpi niewielka zmiana podziału godzin, która będzie obowiązywać od poniedziałku 24 X 2016 r. Prosimy o jego sprawdzenie.

 
Maja Oleksy znowu najlepsza we wspinaczce sportowej! PDF Drukuj Email
piątek, 21 października 2016 07:15

maja arcoMaja Oleksy (MKS Tarnovia, e-climbing.com) uczennica kl. 3BP wywalczyła w miniony weekend (15.10.2016) złoty medal we wspinaczce sportowej w konkurencji "na trudność". Zawody odbyły się we Wrocławiu i była to czwarta edycja Pucharu Polski najmłodszych wspinaczy w tym roku. Przypominamy, ze Maja wygrała wszystkie edycje pucharu w tym roku, w których wystartowała.

 
Z wizytą u Prezydenta Tarnowa PDF Drukuj Email
piątek, 21 października 2016 07:09

U prezydenta Tarnowa 00119 października 2016 r. Karol Duź i Wiktoria Pyrek z kl. 2a, wraz z panem dyrektorem naszej szkoły, złożyli wizytę Prezydentowi naszego miasta, panu Romanowi Ciepieli, który wpisał się do Księgi Pamiątkowej w związku z Jubileuszem 70-lecia Szkoły Podstawowej Nr 17. Dzieci wręczyły panu Prezydentowi upominek i wtedy okazało się, że on także przygotował dla nich prezenty.                
W spotkaniu uczestniczyła również dyrektor Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Tarnowa, pani Bogumiła Porębska.
To była bardzo miła wizyta.

 
Ognisko integracyjne klasy 3AP PDF Drukuj Email
czwartek, 20 października 2016 08:11

DSCF0692Na początku października na terenie pola campingowego "Pod Jabłoniami" odbyło się ognisko integracyjne klasy 3AP. Pogoda była wymarzona. Największą jednak atrakcją byli animatorzy, którzy prowadzili zabawy i gry plenerowe. Duże podziękowania należą się rodzicom, którzy wyśmienicie przygotowali całą imprezę oraz tym, którzy sposorowali zabawę.

Więcej…
 
18 października 2016r. - Dzień Papieski PDF Drukuj Email
środa, 19 października 2016 06:41

Dzień Papieski 002Jan Paweł II  całym swoim życiem dawał nam wzór tego, że to, co dobrego uczynimy dla drugiego człowieka  podoba się Panu Bogu i jest oddaniem Mu chwały. Dlatego uczniowie naszej szkoły, w Dniu Papieskim, podzielili się swoimi talentami i sercem pełnym zapału, by jak najpiękniej oddać chwałę Bogu i uczcić naszego Rodaka św. Jana Pawła II. Dzieci z klas młodszych przygotowały utwory muzyczne, zaś uczniowie klas IV –VI brali udział w konkursie „Jan Paweł II – świadek miłosierdzia”.

Więcej…
 


Strona 1 z 34

Zespół Szkół Ogólnokształcących


baner_liceum


baner_gimnazjum


baner_sp


Linki

 

macmillan

Sześciolatek w szkole - facebook

Sześciolatek w szkole - blog kampanii organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości