baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Ze zmiennym szczęściem w Bydgoszczy PDF Drukuj Email
środa, 20 lipca 2016 07:22

gładysz1W Bydgoszczy zakończyła się pierwsza seria Kartingowych Mistrzostw Polski. W najważniejszej imprezie sezonu nie mogło zabraknąć dwójki kierowców Gładysz Karting Team. Natalia i Maciej Gładyszowie walczyli o punkty w najliczniejszej kategorii Rotax Micro Max. Weekend obiecująco rozpoczął młodszy z rodzeństwa Maciej, ale pierwszego dnia miał sporego pecha.

Maciej doskonale zaprezentował się w treningu oficjalnym poprzedzającym wyścigi w Bydgoszczy. Zajął czwarte miejsce w niezwykle silnej stawce rywali na co dzień ogrywających główne role nie tylko na krajowym podwórku, ale również w zagranicznych zawodach Rotax. Niestety, już na starcie do pierwszego wyścigu został uderzony przez jednego z rywali i kolejne wyścigi rozpoczynał z dalszych pozycji. Nie przeszkodziło mu to jednak w skutecznej rywalizacji w kolejnych biegach. W trzech wyścigach Maciej wykonał aż 21 wyprzedzeń i pierwszą serię mistrzostw zakończył na 8. pozycji w klasyfikacji generalnej. Zanotował 9., 5. i 8. miejsce w trzech wyścigach.

Więcej…
 
Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email
wtorek, 12 lipca 2016 10:21

Informujemy Państwa, że można się zapoznać z przydziałem dzieci do klas pierwszych szkoły podstawowej na rok szkolny 2016/2017. Lista została umieszczona na tablicy informacyjnej oraz jest dostępna w Sekretariacie szkoły.

 
Dzieci Rodzicom z 2AP PDF Drukuj Email
piątek, 01 lipca 2016 08:48

DSC02243Jak co roku dzieci prezentowały swoje talenty z okazji "Dnia Rodziny". W tym roku na początek widzowie oglądali "Królewnę Gburkę". Kapryśna królewna przy pomocy dobrych wróżek zmienia się i zdobywa serce królewicza. Następnie dzieci zaprezentowały taniec "Smerfny Rap" oraz indywidualnie swoje talenty i zainteresowania. Goście z uwagą i radością obserwowali zaangażowanie małych aktorów.

Więcej…
 
Rodzice 2AP Przedstawiają "Czerwonego Kapturka" PDF Drukuj Email
piątek, 01 lipca 2016 08:41

DSC02197Dzieci z wielką radością i ogromnym zdziwieniem obserwowały rodziców w roli aktorów. Przedstawienie było prezentem z okazji "Dnia Rodziny". Gratulujemy rodzicom talentów aktorskich. Dziękujemy za piękne stroje, śpiew i dekoracje.

Więcej…
 
Podróż w czasie i przestrzeni 2AP PDF Drukuj Email
piątek, 01 lipca 2016 08:14

DSC 8790Pierwszym etapem wycieczki była podróż 212 m pod poziom ziemi i spacer korytarzami najstarszej kopalni soli w Bochni. Następnie dzieci odwiedziły Park Archeologiczny i na krótki czas poczuły się jak mieszkańcy średniowiecznej osady.

Więcej…
 


Strona 1 z 26

Zespół Szkół Ogólnokształcących


baner_liceum


baner_gimnazjum


baner_sp


Linki

 

macmillan

Sześciolatek w szkole - facebook

Sześciolatek w szkole - blog kampanii organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości