baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Pożegnanie Basi Muchy PDF Drukuj Email
wtorek, 30 czerwca 2015 19:47

Basia 1
Kochana Basiu !
    Wszyscy chyba, zadajemy sobie pytanie: Dlaczego tak się stało? I wielu z nas na to pytanie nie potrafi znaleźć odpowiedzi. Ty mówiąc o swojej chorobie, powtarzałaś: „nawet nie rozmyślam. We wszystkim szukam boskiej woli. Godzę się z nią, bo jak dyskutować z Bogiem
o Jego planach wobec nas?”
    Tak trudno mówić o Tobie, do Ciebie, gdy mogłabyś jeszcze być wśród nas. Wszyscy wiemy, ile swojego życia zostawiłaś w szkole. Tu wciąż stoją szafy odmalowane Twoją ręką, farbami, które sama kupowałaś, lśnią kolorami, które starannie dobierałaś, by później z radością pokazywać swoje dzieło. Twoja wrażliwość estetyczna oscylowała między pięknie dobranym strojem
i oryginalną biżuterią, czym urzekałaś nas każdego dnia, a wystawami plastycznymi uczniów, nad którymi roztaczałaś swój artystyczny mecenat. A wszystko dlatego, że nie ustawałaś w zachwycie nad tajemnicą umysłu dzieci. Posiadałaś dar odkrywania w nich niezwykłych talentów. Ich prace błyszczały w znamienitych salonach sztuki, między innymi w Łazienkach Królewskich
w Warszawie. Twoja pokora nigdy nie pozwoliła Ci przypisywać sobie zasług w tym zakresie. Szanowałaś i pielęgnowałaś ich zdolności. W każdym uczniu potrafiłaś dostrzec coś niezwykłego, wyjątkowego, niepowtarzalnego.

Więcej…
 
REKRUTACJA DO GIMNAZJUM PDF Drukuj Email
czwartek, 25 czerwca 2015 07:30

Wszystkim kandydatom do Gimnazjum spoza obwodu przypominamy, że do 30 czerwca 2015r. należy wprowadzić wyniki do systemu rekrutacyjnego lub złożyć dokumenty w Sekretariacie celem ich wprowadzenia.

Kandydaci spoza obwodu powinni również w tym terminie dostarczyć potwierdzone za zgodność z oryginałem kserokopie świadectwa i zaświadczenia ze sprawdzianu w klasie szóstej.

 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/15 PDF Drukuj Email
środa, 24 czerwca 2015 10:28

Msza św. – 26 VI 2015 (piątek) godz. 9:30 dla uczniów całego Zespołu

- 25 VI 2015 (czwartek)

9:00 – zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas III – V SP (aula szkolna)
10:00 – zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas VI SP (aula szkolna)

Klasy I – II SP – zakończenie roku szkolnego w salach lekcyjnych w godzinach wg indywidualnego ustalenia wychowawcy klasy.

Ponadto:
- 25 VI (czwartek):


- kl. III – V – zgodnie z powyższym (w auli wręczane są tylko świadectwa z czerwonym paskiem oraz podziękowania dla rodziców; natomiast wyróżnienie I i II stopnia oraz pozostałe świadectwa – w klasach, po zakończeniu uroczystości w auli)
- kl. VI – zgodnie z powyższym (w auli wręczane są świadectwa z paskiem oraz wyróżnienia I i II stopnia, inne nagrody, podziękowania dla rodziców; pozostałe świadectwa w klasach po zakończeniu uroczystości.


Uwaga! 26 VI (piątek) – o godz. 9:10 zbiórka uczniów udających się na Mszę św. (dotyczy klas I i II gimnazjum, oraz SP) pod szkołą, następnie przejście do Kościoła pod opieką wychowawców. Po Mszy św. uczniowie SP wracają do szkoły pod opieką wychowawców.

 
XVII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej PDF Drukuj Email
środa, 24 czerwca 2015 10:27

pios fr1W dniu 12 czerwca 2015r. odbył się w naszej szkole XVII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Francuskiej, w którym udział brali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Zapraszamy serdecznie do GALERII

 
Oskar Szalecki ze stypendium sportowym PDF Drukuj Email
wtorek, 23 czerwca 2015 06:48

1Oskar Szalecki – uczeń klasy 2ap oprócz świetnych wyników dydaktycznych osiąga również sukcesy  sportowe, szczególnie we wspinaczce sportowej.  
Przygodę ze wspinaczką rozpoczął od startu w zawodach z okazji Dnia Dziecka w 2014. Na regularne treningi uczęszcza dopiero od końca 2014 roku w MKS Tarnovia – sekcja Edyty Ropek (wspieranej przez  GRUPA AZOTY START Program Rozwoju Wspinaczki).

Więcej…
 


Strona 1 z 20

Zespół Szkół Ogólnokształcących


baner_liceum


baner_gimnazjum


baner_sp


Linki

 

macmillan

Sześciolatek w szkole - facebook

Sześciolatek w szkole - blog kampanii organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości