baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Maciej Gładysz wygrywa w Poznaniu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 31 lipca 2017 09:25

Maciej GładyszW miniony weekend tor Poznań gościł uczestników 5 rundy serii ROTAX MAX CHALLENGE POLAND. Ogromne emocje towarzyszące zawodom podnosił również fakt, iż klasyfikacja zawodów wchodziła również do punktacji 2 rundy Kartingowych Mistrzostw Polski. Ogromnym sukcesem podsumował zmagania w stolicy wielkopolski Maciej Gładysz, który stanął na najwyższym stopniu podium MICRO MAXA. Natalia Gładysz liczne pojedynki ukończyła na 6 miejscu.

W celu jak najlepszego przygotowania się do zawodów, Gładysz Karting Team wolne sesje treningowe rozpoczął już od Środy przed startem zawodów. Treningi nie poszły na marne, albowiem piątkową czasówkę MICRO MAXA Maciek zalicza wywalczonym pole position do HEATÓW, a Natalia plasuje się na 2 pozycji.

Więcej…
 
21.06.2017 Dzień sportu szkolnego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 10 lipca 2017 12:40

00021.06.2017 r. odbył się po raz kolejny Dzień Sportu w Szkole Podstawowej Nr 17. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii...

 
Oskar Szalecki 4AP - Ekspert Logicznego Myślenia PDF Drukuj Email
środa, 21 czerwca 2017 12:10

W marcu w naszej szkole kolejny raz został zorganizowany i przeprowadzony przez p. Elżbietę Budzik Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia.
W tym roku oprócz klas II i III do konkursu zostali zaproszeni uczniowie z klas IV.
Konkurs polegał na rozwiązaniu 26 niełatwych i podchwytliwych pytań testowych. Za poprawną odpowiedź uczestnik otrzymywał +1 punkt, a za błędną -1 punkt.  
Oskar Szalecki – uczeń klasy 4a zajął 11 miejsce w Polsce i  uzyskał tytuł „Eksperta Logicznego Myślenia”.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do sprawdzenia swoich umiejętności w przyszłym roku!

Więcej…
 
Akcja "Historia Misia" PDF Drukuj Email
środa, 21 czerwca 2017 12:05
akcja miś akcja miś1


W dniu 13.06.2017 świetlica szkolna we współpracy z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej  zorganizowała na terenie naszej szkoły akcję odbywającą się pod patronatem WOŚP ,,Historia Misia". Celem akcji jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na narastające zjawisko przemocy wobec dzieci.W ramach zorganizowanej akcji dzieci z klas pierwszych kolorowały fiszki  z hasłem ,,Nie bij mnie-kochaj mnie" a także przyniosły pluszowe misie na potrzeby akcji.

Więcej…
 
Obiad w dniu 22 VI PDF Drukuj Email
wtorek, 20 czerwca 2017 11:23

Infomrujemy Państwa, że ze względu na zmianę terminu zakończenia roku szkolnego, istnieje możliwość wykupienia obiadów w dniu 22 VI (czwartek). W tym dniu obiad będzie wydawany dla zainteresowanych uczniów, którzy w środę (21 VI) zapłacą 3 zł na świetlicy szkolnej lub w sekretriacie.

 


Strona 1 z 67

Zespół Szkół Ogólnokształcących

 

baner_liceum

 

baner_gimnazjum

 

baner_sp

ZPB1

 

Linki

 

macmillan

Sześciolatek w szkole - facebook

Sześciolatek w szkole - blog kampanii organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości