baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Jak zdobyć kartę rowerowa? PDF Drukuj Email
wtorek, 06 grudnia 2016 14:11

20161130 102531W dniu 30 listopada odbyło się spotkanie uczennic i uczniów z klasy IVa z panem policjantem Łukaszem Bieniem z Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie. Spotkanie dotyczyło zasad zdobywania karty rowerowej w IV klasie. Dzieci uważnie słuchały wskazówek pana policjanta następnie zadawały ciekawe pytania dotyczące jazdy na rowerze po miasteczku komunikacyjnym. Lekcja zakończyła się wspólnym zdjęciem i obietnicą pilnej nauki przepisów ruchu drogowego na lekcjach techniki. Szerokiej drogi20161130 10240620161130 095227

Odpłatność za obiady za XII 2016r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 grudnia 2016 13:03

Odpłatność za obiady w grudniu wynosi 45 zł. 22 XII (czwartek) obiad nie będzie wydawany.

Należność proszę wpłacać do 15 XII 2016 r.

Przerwa świąteczna - 23 - 30 XII 2016 r.

Dyżury w świetlicy szkolnej w godzinach od 700 - 1600, STOŁÓWKA NIECZYNNA!

etap rejonowy Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 grudnia 2016 10:36

K3Kamila Wojciechowska z klasy 6ap jako jedyna wśród uczniów naszej szkoły, po weryfikacji komisji, zakwalifikowała się do etapu K1rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych.
Odbędzie się on 18 stycznia 2017 roku.
Gratulujemy! I już dziś trzymamy kciuki za przygotowania do kolejnego etapu!K2

Międzynarodowe spotkanie w kl. 2AP - 1 grudnia 2016 r. PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 grudnia 2016 10:20

Międzynarodowe spotkanie w kl. 2a grudzień2016 011Uczniowie kl. 2a gościli studentów z Portugalii i Turcji. To była świetna okazja do tego, aby doświadczyć umiejętności komunikowania się w języku angielskim z ludźmi z różnych państw. Warto więc uczyć się tego języka;) Dzieci zapoznały się z największymi miastami Portugalii i Turcji, obejrzały film o Istambule, dowiedziały się, jak wygląda prawdziwy turecki kebab. Szkoda tylko, że Sofia z Portugalii trochę się przeziębiła. Tak to jest, gdy się  po raz pierwszy widzi prawdziwy śnieg i z radości o północy lepi się bałwana ;)
Organizatorem spotkania był tata Wiktorii Pyrek. Dziękujemy!

Drodzy Absolwenci i Wychowankowie! PDF Drukuj Email
środa, 30 listopada 2016 08:36

Jubileusz 70 – lecia Szkoły Podstawowej Nr 17 jest okazją do wspomnień, które pozostają w naszej pamięci. Czas je porządkuje, dodaje blasku, a my pamiętamy o naszych nauczycielach, koleżankach, kolegach. Dźwięk szkolnego dzwonka przywołuje ponownie do życia dawne, szczęśliwe lata szkolne. Trudno bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część swojego życia.

W roku obchodów Jubileuszu zwracamy się z serdeczną prośbą o tworzenie Łańcucha Dobrych Wspomnień o naszej szkole – przesyłanie na adres sekretariatu szkoły ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) lub pocztą tradycyjną spisanych opowieści o dawnych latach. W temacie e-maila prosimy o podanie nazwy przedsięwzięcia, czyli Łańcuch Dobrych Wspomnień. Informujemy, że przesłanie swej wypowiedzi jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na zamieszczenie jej na stronie internetowej szkoły.
W gromadzeniu wspomnień o szkole pomogą również obecni uczniowie, którzy przeprowadzą wywiady ze swoimi rodzicami, dziadkami, ciociami i wujkami – absolwentami „Siedemnastki”.

Organizatorki:
Agata Nowińska i Barbara Tworzydło

Zespół Szkół Ogólnokształcących

baner_liceum

baner_gimnazjum

baner_sp

macmillan

Sześciolatek w szkole - facebook

Sześciolatek w szkole - blog kampanii organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie