baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Zaproszenie na Jubileusz 70-lecia Szkoły Podstawowej Nr 17 w Tarnowie PDF Drukuj Email
środa, 03 sierpnia 2016 13:19

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców i Uczniowie j Szkoły Podstawowej im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Tarnowie mają zaszczyt zaprosić absolwentów, rodziców i sympatyków szkoły na Galę Jubileuszową 70-lecia Szkoły, która odbędzie się 17 września 2016 r.

W programie:

10. 00 – Msza Św. w kościele Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Tarnowie – Mościcach z udziałem proboszczów parafii Tarnów – Mościce, Parafii Stanisława Kostki w Tarnowie oraz katechetów wcześniej uczących w szkole.


11.30 – uroczystość Jubileuszowa w Sali Widowiskowej Centrum Sztuki Mościce (przemówienia, film o szkole, występu uczniów )  - przedstawienie „Tomcio Paluch idzie do szkoły” – tańce i recytacje…


Po zakończonej części artystycznej przejście barwnym korowodem do budynku szkoły.


14.30 – „Wspomnieniowe spotkanie pokoleń” – odsłonięcie tablicy pamiątkowej, wystawa zdjęć „Tacy byliśmy”, Kapsuła Pamięci” – nasza szkoła za 25 lat (zakopanie tekstu historii szkoły, nagrodzonych prac plastycznych i literackich), zasadzenie pamiątkowego drzewa (Dąb Eugeniusza), oraz poczęstunek w trakcie uroczystości,

UDZIAŁ W JUBILEUSZU JEST BEZPŁATNY
Osoby, które będą chciały otrzymać pakiet pamiątkowy proszone są, by do dnia 10 września wpłaciły kwotę 100 zł na konto:
STOWARZYSZENIE ABSOLWENTÓW I PRZYJACIÓŁ IV LICEUM W TARNOWIE
Raiffeisen POLBANK 17 1750 1338 0000 0000 2120 0549 l
ub Rada Rodziców przy IV Liceum Ogólnokształcącym w Tarnowie ul. Norwida 22 33-101 Tarnów
PKO BP I o/Tarnów 23 1020 4955 0000 7102 0009 0035
Tytuł przelewu: 70-LECIE SP17

Drodzy Absolwenci i Wychowankowie!
Jubileusz 70 – lecia Szkoły jest okazją do wspomnień, które pozostają w naszej pamięci. Czas je porządkuje, dodaje blasku, pamiętamy o naszych nauczycielach, koleżankach, kolegach. Dźwięk szkolnego dzwonka przywołuje ponownie do życia dawne, szczęśliwe lata szkolne. Trudno bowiem być obojętnym wobec miejsca w którym zostawiło się część swojego życia.


Rejestracji i zgłoszenia do udziału w obchodach Jubileuszu można dokonywać przez adres mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. z dopiskiem Jubileusz SP 17 lub telefonicznie w sekretariacie szkoły  pod numerem 14 633 03 46 do 10 września 20016 r.

Państwo, którzy posiadają pamiątkowe zdjęcia z okresu lat szkolnych proszeni są o przesłanie ich na w/w adres mailowy szkoły lub pocztą tradycyjną.

Do udziału w uroczystościach serdecznie zapraszamy.

 
Ze zmiennym szczęściem w Bydgoszczy PDF Drukuj Email
środa, 20 lipca 2016 07:22

gładysz1W Bydgoszczy zakończyła się pierwsza seria Kartingowych Mistrzostw Polski. W najważniejszej imprezie sezonu nie mogło zabraknąć dwójki kierowców Gładysz Karting Team. Natalia i Maciej Gładyszowie walczyli o punkty w najliczniejszej kategorii Rotax Micro Max. Weekend obiecująco rozpoczął młodszy z rodzeństwa Maciej, ale pierwszego dnia miał sporego pecha.

Maciej doskonale zaprezentował się w treningu oficjalnym poprzedzającym wyścigi w Bydgoszczy. Zajął czwarte miejsce w niezwykle silnej stawce rywali na co dzień ogrywających główne role nie tylko na krajowym podwórku, ale również w zagranicznych zawodach Rotax. Niestety, już na starcie do pierwszego wyścigu został uderzony przez jednego z rywali i kolejne wyścigi rozpoczynał z dalszych pozycji. Nie przeszkodziło mu to jednak w skutecznej rywalizacji w kolejnych biegach. W trzech wyścigach Maciej wykonał aż 21 wyprzedzeń i pierwszą serię mistrzostw zakończył na 8. pozycji w klasyfikacji generalnej. Zanotował 9., 5. i 8. miejsce w trzech wyścigach.

Więcej…
 
Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2016/2017 PDF Drukuj Email
wtorek, 12 lipca 2016 10:21

Informujemy Państwa, że można się zapoznać z przydziałem dzieci do klas pierwszych szkoły podstawowej na rok szkolny 2016/2017. Lista została umieszczona na tablicy informacyjnej oraz jest dostępna w Sekretariacie szkoły.

 
Dzieci Rodzicom z 2AP PDF Drukuj Email
piątek, 01 lipca 2016 08:48

DSC02243Jak co roku dzieci prezentowały swoje talenty z okazji "Dnia Rodziny". W tym roku na początek widzowie oglądali "Królewnę Gburkę". Kapryśna królewna przy pomocy dobrych wróżek zmienia się i zdobywa serce królewicza. Następnie dzieci zaprezentowały taniec "Smerfny Rap" oraz indywidualnie swoje talenty i zainteresowania. Goście z uwagą i radością obserwowali zaangażowanie małych aktorów.

Więcej…
 
Rodzice 2AP Przedstawiają "Czerwonego Kapturka" PDF Drukuj Email
piątek, 01 lipca 2016 08:41

DSC02197Dzieci z wielką radością i ogromnym zdziwieniem obserwowały rodziców w roli aktorów. Przedstawienie było prezentem z okazji "Dnia Rodziny". Gratulujemy rodzicom talentów aktorskich. Dziękujemy za piękne stroje, śpiew i dekoracje.

Więcej…
 


Strona 1 z 26

Zespół Szkół Ogólnokształcących


baner_liceum


baner_gimnazjum


baner_sp


Linki

 

macmillan

Sześciolatek w szkole - facebook

Sześciolatek w szkole - blog kampanii organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Krakowie

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości