baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Start
Odbiór zaświadczeń egzaminu ósmoklasisty PDF Drukuj Email
czwartek, 08 lipca 2021 08:44

Informujemy, że w dniu 9 lipca 2021r. w godzinach od 8.00 - 15.00 będą wydawane zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty.

Sukces Pana dr Marka Smoły PDF Drukuj Email
poniedziałek, 05 lipca 2021 11:31

NAGRODAZ dumą  informujemy, ze książka pana  dr Marka Smoły, nauczyciela historii w naszej szkole, została uznana  najlepszą książką o Sądecczyźnie wydaną w 2019 roku.
Serdecznie gratulujemy !

Więcej…

Oskar Szalecki z brązowym medalem Pucharu Europy ! PDF Drukuj Email
czwartek, 01 lipca 2021 11:15

GaflenzZawodnik KS Sportiva Oskar Szalecki ponownie wywalczył brązowy medal w Pucharze Europy Juniorów we wspinaczce na czas. Podopieczny Edyty Ropek podczas trzeciej edycji pucharu, która odbyła się w austriackim Gaflenz, po raz kolejny stanął na podium europejskiej rywalizacji.
Oskar jest juniorem młodszym, specjalizuje się we wspinaczce na czas, w której aktualnie jest rekordzistą Polski w swojej kategorii wiekowej. Zawodnik na co dzień trenuje na ściance wspinaczkowej La Roca w Tarnowie i ściance PWSZ Tarnów pod okiem duetu trenerskiego Edyty Ropek i Arkadiusza Kamińskiego.

Więcej…

Kolejne sukcesy naszej najmłodszej cheerleaderki, Anastazji Barnaś z kl. 3cP PDF Drukuj Email
poniedziałek, 28 czerwca 2021 06:47

received 32015976975501020.06.2021 w I turnieju o Puchar Polski Polskiego Związku Sportowego Cheerleading Sport w Karczewie, Nastka Barnaś startowała ze swoim zespołem z Klubu Shiva.
Okazało się, że jej zespół Shiva Mini - Freestyle Pom wytańczył II miejsce!
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów :-)

Sukcesy pływackie w klasie 2cp PDF Drukuj Email
piątek, 25 czerwca 2021 06:52

IMG 3633Tymoteusz Kwiecień z klasy 2cp końcem maja uczestniczył w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Pływaniu Niepełnosprawnych w Krakowie i kolejny raz odniósł tam sukces zdobywając brązowy medal! Gratulujemy!