baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Rozpoczęcie roku szkolnego PDF Drukuj Email
poniedziałek, 25 sierpnia 2014 13:41

Informujemy, że uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 odbędzie się wg następującego porządku:

9:30 – Msza Św. w Kościele MBKP w Tarnowie-Mościcach

8:00 - kl. IV - VI – rozpoczęcie roku szkolnego w auli szkolnej, następnie krótkie spotkania z wychowawcami w salach oraz przejście na Mszę Św.

10:30 - kl. I - III – spotkania z wychowawcami w przydzielonych salach, poprzedzone Mszą Św. o godz. 9:30 (uczniowie pozostają pod opieką rodziców w czasie Mszy Św. i w drodze do szkoły na spotkanie z wychowawcą).

Przydział sal:

1AP 118   2BP 103   4BP 113
1BP 117 2CP 123 5AP 009
1CP 113 3AP 102 5BP 103
1DP 119 3BP 121 6AP 117
2AP 109 4AP 010 6BP 102

Stypendia socjalne 2014/2015 PDF Drukuj Email
czwartek, 21 sierpnia 2014 09:29

Zasady nie uległy zmianie w stosunku do roku poprzedniego.

Dochód na jedna osobę w rodzinie uprawnionego ucznia wynosi 456 zł netto za miesiąc poprzedzający złożenia wniosku. A zatem gdy rodzic składa  wniosek we wrześniu dochody za sierpień lecz gdy  wniosek składa w  sierpniu dochody za lipiec.

Wnioski  składają rodzice do 15 września 2014 do pedagogów.

Drodzy rodzice  przypominamy o fakturach imiennych na zakup pomocy dydaktycznych na wnioskodawcę lub dziecko.  Nie będziemy przyjmować faktur na współmałżonków i osoby pokrewne. Dowodem zakupu  jest tylko faktura lub rachunek imienny. Jedynie w przypadku zakupu usługi edukacyjnej np korepetycji z przedmiotów, dowodem zakupu może być umowa kupna sprzedaży nie dotyczy to sprzętu komputerowego.

WNIOSEK STYPENDIUM SZKOLNE

WNIOSEK ZASIŁEK SZKOLNY

WYPRAWKA SZKOLNA 2014 PDF Drukuj Email
środa, 13 sierpnia 2014 11:24

W związku z realizacją Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r. „Wyprawka szkolna”, podajemy poniżej wszelkie istotne informacje do zapoznania się oraz dokumenty do wydruku i złożenia w szkole.

Zarządzeniem Nr 336/2014 Prezydenta Miasta Tarnowa z dnia 6 sierpnia 2014 r. ustalono termin składania wniosków o udzielanie pomocy finansowej uczniom na zakup podręczników. W związku z tym, szkoły przyjmują wnioski o dofinansowanie podręczników od 31 lipca do 9 września 2014 r.

Więcej informacji dot. Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r. – „Wyprawka szkolna” na stronie EDUNET http://edunet.tarnow.pl/pl/aktual/inf/rodz/wyprawka_szkolna_2014_2015

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 29 lipca 2014r.
(dot. dofinansowania podręczników i materiałów szkolnych)
Uchwała Nr 144/2014 Rady Ministrów w sprawie Rządowego
programu pomocy uczniom "Wyprawka Szkolna"
Zarządzenie Prezydenta Miasta Tarnowa w spr. wyprawki
szkolnej
WNIOSEK (kl. 2-3, 6 SP, kl. 3 PG) pdf
WNIOSEK (orzeczenie PPP) pdf
Oświadczenie o dochodach pdf
Oświadczenie o zakupie podręczników pdf
Oświadczenie pod odpowiedzialnością karną pdf
Potwierdzenie dokonania zakupu podręczników pdf

Tarnowska Karta Miejska PDF Drukuj Email
środa, 16 lipca 2014 09:37

Tarnowski Organizator Komunalny informuje, że uczniowie, którzy będą chcieli korzystać z komunikacji miejskiej w Tarnowie mogą się starać o wydanie Tarnowskiej Karty Miejskiej. Karta ta będzie potrzeba do zakupu biletów okresowych.

Wnioski do pobrania/złożenia na stronie http://www.ekarta.umt.tarnow.pl/index.php?id=0,113&kat=1 lub:

• w kasach TOK na ul. Krakowskiej 42,
  • w Urzędzie Miasta Tarnowa na ul. Nowej 4,

Do wniosku należy dołączyć zdjęcie oraz kserokopię legitymacji szkolnej.

Święto Patrona Szkoły PDF Drukuj Email
wtorek, 15 lipca 2014 08:18

kwiatkowski18 czerwca 2014 r. Święto Patrona naszej szkoły – Eugeniusza Kwiatkowskiego.
Święto Patrona to coroczna okazja do przypomnienia sylwetki zasłużonego Polaka, dobrego człowieka i świetnego fachowca, Patrona naszej szkoły, Eugeniusza Kwiatkowskiego. Jednocześnie jest to czas zaprezentowania talentów uczniowskich rozwijanych nie tylko        w szkole, lecz także poza nią i efektów tych pasji. W tym roku, jak zwykle, było mnóstwo utalentowanych dzieci, które mogły się popisać swoimi umiejętnościami i pochwalić sukcesami. Gratulujemy i życzymy kolejnych!

Zdjęcia z uroczystości znajdują się w GALERII

Zespół Szkół Ogólnokształcących

baner_liceum

baner_gimnazjum