baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
Rekolekcje wielkopostne PDF Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 14:35

Rekolekcje wielkopostne dla uczniów Szkoły Podstawowej Nr 17 odbędą się w terminie od 13 - 15 III 2017r. wg następującego porządku:

13 - 15 III (poniedziałek - środa)

godz. 9.45 - 10.45 - nauka rekolekcyjna w kościele dla uczniów kl. I - III
godz. 11.45 - 12.45 - nauka rekolekcyjna w kościele dla uczniów kl. IV - VI
* w trzecim dniu rekolekcji odbywa się spowiedź i Msza Św.

UWAGA! W trakcie rekolekcji dla uczniów SP odbywać się będą także zajęcia lekcyjne.

Zbiórka opakowań plastikowych pod hasłem "Drugie życie odpadów" PDF Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 13:16

Kto zbierał plastikowe butelki typu PET, PP, PE w ramach akcji "Drugie życie odpadów", proszę o dostarczenie ich 22 lutego (środa) na plac z tyłu szkoły koło wiaty na rowery do godziny 14/30, gdyż o tej godzinie przyjedzie po nie transport.

Na karteczce należy podać imię i nazwisko ucznia, klasę i ogólną liczbę zebranych butelek.

Zawody pływacie PDF Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 13:04

12.01.2017 r. odbyły się zawody pływackie SP w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Sztafeta chłopców w składzie: Bialik Jakub, Bień Patryk, Lasko Jakub, Najdała Oktawian, Ptak Filip, Szalecki Oskar, Szumlański Adrian, Wachowicz Jarosław zajęła II miejsce.

Wyniki indywidualne:
Szalecki Oskar - II m-ce w stylu dowolnym,
Szumlański Adrian - II m-ce w stylu klasycznym,
Gładysz Aleksandra - II m-ce w stylu dowolnym,
Tomasik Olga - III m-ce w stylu grzbietowym,
Worwa Aleksandra - II m-ce w stylu klasycznym

Ogólnopolski Projekt UNICEF "Wszystkie Kolory Świata" PDF Drukuj Email
piątek, 17 lutego 2017 07:57

2yNasza szkoła, jako członek Klubu Szkół UNICEF bierze udział w projekcie "Wszystkie Kolory Świata", który jest odpowiedzią na niezwykle poważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się w Angoli. Chcemy uświadomić dzieciom  i młodzieży, że pomaganie może być przyjemne i wiązać się z pozytywnymi emocjami,  a ponadto, że dzięki ich zaangażowaniu można uratować życie dziecka. Projekt wspiera Ambasador Dobrej Woli UNICEF Majka Jeżowska. Uczniowie klasy III C pod opieką Pani Danuty Kwaśniak oraz klasy IVA i IIAG pod opieką Pani Małgorzaty Zdeb przygotowali szmaciane laleczki - przedstawicieli krajów z wszystkich stron świata.  Każda z nich posiada „akt urodzenia”  – specjalny dokument, w którym umieszczone są jej dane personalne: imię, kraj pochodzenia, wiek, zainteresowania. Te małe arcydzieła będzie można oglądać i nabyć już wkrótce podczas gali podsumowującej naszą akcję i w ten sposób wspomóc najbardziej potrzebujące dzieci. Zapraszamy serdecznie - Kup laleczkę i pomóż dzieciom dalekiej Angoli :)

3 4 5y
6y beznazwy

Wyjątkowe spotkanie promujące postać naszego Patrona... PDF Drukuj Email
wtorek, 14 lutego 2017 09:49

Jubileuszowe spotkania, promujące postać naszego Patrona – Eugeniusza Kwiatkowskiego
odbyły się 26 i 27 stycznia 2017 roku w auli szkolnej.

W programie:

26 STYCZNIA odbyły się:
- prelekcja słowno – multimedialna dla poszczególnych klas naszej szkoły
- zwiedzanie tematycznej wystawy poświęconej Patronowi Szkoły
- pamiątkowe upominki dla każdego z uczestników. (FOTOGALERIA_1)

Zaś 27 STYCZNIA:
- spotkanie z zaproszonymi gośćmi, Panem Józefem Rojkiem ( Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty SA) oraz Panem Kazimierzem Koprowskim (Przewodniczącym Rady Miasta Tarnowa)
- quiz wiedzy „Eugeniusz Kwiatkowski – człowiek sukcesu”
(wybrani uczniowie z siedmiu tarnowskich szkół ) – w Jury zasiedli: Pan Marek Skowyra (nauczyciel historii), Pani Katarzyna Wnuk (Senior Representative Wydawnictwa Macmillan) oraz Kinga Lipa (Przewodnicząca Samorządu Szkolnego)

Zespół Szkół Ogólnokształcących

baner_liceum

baner_gimnazjum