baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela

Start Z życia szkoły WSPANIAŁA WYCIECZKA
WSPANIAŁA WYCIECZKA Drukuj Email

Nie zapomnieliśmy też spróbować znanych krówek opatowskich. Polecamy! Prawdziwym zaskoczeniem był potężny zamek Krzyżtopór, zbudowany na wzór roku kalendarzowego. Zamek posiada tyle okien, ile dni w roku, tyle komnat, ile tygodni, tyle sal balowych, ile miesięcy oraz tyle baszt, ile pór roku.  Dużą atrakcją była możliwość pobrania aplikacji i oglądania piękna tych miejsc w czasach największej ich świetności. Na zakończenie – Kurozwęki – piękny pałac, przejażdżka wozem wśród hodowli bizonów amerykańskich, pokonanie labiryntu bukowego i…ognisko z pysznymi kiełbaskami. Nie zabrakło dobrej zabawy!

Zapraszamy do galerii zdjęć i zachęcamy do takich lekcji historii i biologii jakie dzięki wycieczce przeżyliśmy.