baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela

Start Mali Mistrzowie - Osiągnięcia uczniów
Osiągnięcia uczniów w konkursach i olimpiadach Drukuj Email
klasa

Imię i Nazwisko

Osiągnięcia

1AP Aleksander Iwaniec I m-sce w konkursie plastycznym z okazji Dnia Papieskiego
Oliver Gibała I m-sce w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs plastyczny
Szymon Orłowski II m-sce w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs plastyczny
1BP

 

Anna Gawlik II m-sce w świetlicowym konkursie plastycznym "Najpiękniejszy jesienny liść"
laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z języka angielskiego - 11 m-sce w Polsce
Hanna Adamek wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs plastyczny
1CP Maksymilian Ciasto wyróżnienie w konkursie plastycznym z okazji Dania Papieskiego
Wincenty Mrozik wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna"  - konkurs plastyczny
Nadia Zaprzałka III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ratujemy klimat"
Hanna Stachura II miejsce w szkolnym konkursie "Zbieramy zużyte baterie"
2AP Aleksandra Żaba wyróżnienie w konkursie plastycznym z okazji Dnia Papieskiego
Kaja Kawa laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z języka angielskiego - 3 m-sce w Polsce
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs czytelniczy
I m-sce w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs matematyczny
wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym - 11 miejsce w Polsce
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia /11 miejsce w Polsce/; tytuł: "Ekspert Logicznego Myślenia"
Natalia Depukat III m-sce w świetlicowym konkursie plastycznym "Najpiękniejszy jesienny liść"
Kacper Szyszka laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek - 9 m-sce w Polsce
laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z języka angielskiego - 10 m-sce w Polsce
I m-sce w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs ortograficzny
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs matematyczny
laureat Ogólnopolskiego Dyktanda Szkolnego - 7 miejsce w Polsce
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia /15 miejsce w Polsce/; tytuł: "Ekspert Logicznego Myślenia"
Emilia Kłokosińska laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek - 10 m-sce z Polsce
Bernard Zych I m-sce w świetlicowym konkursie plastycznym "Najpiękniejszy jesienny liść"
wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym - 13 miejsce w Polsce
Patrycja Patyk wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs czytelniczy
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs matematyczny
Anna Synowiec wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs plastyczny
2BP Jakub Kmieć I m-sce w świetlicowym konkursie plastycznym "Najpiękniejszy jesienny liść"
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs czytelniczy
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs plastyczny
II m-sce w bibliotecznym konkursie plastycznym na najpiękniejszą zakładkę do książki
Karol Brożek III m-sce w świetlicowym konkursie plastycznym "Najpiękniejszy jesienny liść"
Aleksandra Żmuda II m-sce w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs czytelniczy
Miłosz Tobiasiński wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna: - konkurs czytelniczy
Aleksandra Babiec wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs plastyczny
Izabela Andreasik III m-sce w bibliotecznym konkursie plastycznym na najpiękniejszą zakładkę do książki
Judyta Blecharska I miejsce w szkolnym konkursie "Zbieramy zużyte baterie"
2CP      Barbara Pawłowska II m-sce w świetlicowym konkursie plastycznym "Najpiękniejszy jesienny liść"
 Hanna Bigos
 
III m-sce w konkursie plastycznym z okazji Dnia Papieskiego
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs matematyczny
 Leon Tylko wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs matematyczny
 Zofia Rejkowska wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs plastyczny
Izabela Bibro III miejsce w szkolnym konkursie "Zbieramy zużyte baterie"
 3AP  Wojciech Respondek laureat Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego Myslenia /7 miejsce w Polsce/; tytuł: "Mistrz Logicznego Myślenia"
wyróżnienie w Ogólnopolskim Dyktandzie Szkolnym - 13 miejsce w Polsce
 3BP   Nicholas Gibała laureat Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z języka angielskiego - 9 m-sce w Polsce
 Aleksandra Musiał  laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpusek z języka angielskiego - 14 m-sce w Polsce
Emilia Słowik wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myslenia /12 miejsce w Polsce/; tytył "Ekspert Logicznego Myślenia"
3CP      Kamila Kopeć II m-sce w konkursie plastycznym z okazji Dnia Papieskiego
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs ortograficzny
Zofia Cebulska wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs czytelniczy
Gabriel Wrona wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs ortograficzny
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie "Stypendiada wczesnoszkolna" - konkurs matematyczny
Julia Szymańska I m-sce w bibliotecznym konkursie plastycznym na najpiękniejszą zakładkę do książki