Start Konkursy przedmiotowe Komunikat dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego dla uczniów gimnazjum - etap rejonowy - komisja rejonowa nr 6
Komunikat dla uczestników Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego dla uczniów gimnazjum - etap rejonowy - komisja rejonowa nr 6 Drukuj Email

Informujemy, iż etap rejonowy dla uczestników  konkursu będzie miał miejsce 30 listopada /piątek/ o godzinie 10.00 w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie-Mościcach, ul. Norwida 22, w auli szkolnej. Przypominamy o zabraniu legitymacji szkolnych i przybyciu 30 minut wcześniej.

Jednocześnie informujemy uczestników, ich rodziców oraz opiekunów naukowych, iż wgląd do prac, zgodnie z regulaminem, odbędzie się w tym samym budynku, dnia  10 grudnia 2012r. /poniedziałek/, w sali 304 a / II piętro/ w godz. od 15-17. Zapraszamy.

Życzymy wszystkim sukcesów!!                                                                          Bonne chance!!!!