baner_dla_ucznia baner_dla_rodzica baner_dla_nauczyciela
DZIEŃ PATRONA SZKOŁY PDF Drukuj Email
czwartek, 18 października 2018 10:22

DSC08524"Promieniowanie ojcostwa" - tak zatytułowany był tegoroczny Dzień Papieski obchodzony w całej Polsce.Wspominając naszego Rodaka Jana Pawła II i jego czterdziestą rocznicę wyboru na Stolicę Piotrową oraz świętując Dzień Patrona naszej Szkoły, we wtorek (16.10) wzięliśmy udział we Mszy Świętej w mościckiej świątyni prosząc o wstawiennictwo u Boga Jana Pawła II. Następnie w szkole odbyła się akademia poświęcona postaci Ojca Świętego akcentująca miłość i ciepło jakim promieniował wobec ludzi dla których był ojcem. W czasie akademii wręczono nagrody uczniom klas 1-6 za ich prace plastyczne w konkursie pt. "Jan Paweł II - mój patron" oraz wyłoniono finalistów Szkolnego Konkursu Wiedzy o Świętym Janie Pawle II.

Zapraszamy do Galerii.

Dzień Edukacji Narodowej PDF Drukuj Email
czwartek, 18 października 2018 09:23

dzień nauczyciela 2018 1Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich osób związanych ze środowiskiem szkolnym.  To okazja do podziękowań, podsumowań, ale również wspomnień. To dzień, w którym możemy się spotkać w nieco odmiennej atmosferze, która sprzyja refleksji nad tym co to znaczy być nauczycielem, pracownikiem oświaty, uczniem.  Oprócz wspaniałych życzeń, które skierowali do nas uczniowie, nastrojowego programu artystycznego przygotowanego przez klasy 4a SP, 2a i 2d LO, dzień ten był okazją do spotkań z emerytowanymi nauczycielami i pracownikami naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczyli nas również Pani mgr Anna Krakowska Radna Miasta Tarnowa i jednocześnie były nauczyciel naszej szkoły, Pan mgr Władysław Węgiel były Dyrektor Liceum, Pani mgr Anna Skórska wieloletni Wicedyrektor Liceum, Pani mgr Łucja Kątny były Dyrektor Szkoły Podstawowej oraz przedstawiciele Rady Rodziców. Wiedząc o tym, że fundamentem dobrze funkcjonującej szkoły są dobre relacje między nauczycielami, uczniami i ich rodzicami dziękujemy wszystkim, którzy te relacje budują.  Pamiętajmy jednak o tym, że najważniejszą i najtrudniejszą  szkołą jest życie, a to ile z niej wyniesiemy mądrości często zależy tylko od nas samych.dzień nauczyciela 2018 2

Uwaga! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 października 2018 10:52

Uwaga!
Zapraszamy wszystkich chętnych Uczniów i Nauczycieli do promowania naszej szkolnej biblioteki pod hasłem:
DZIEŃ POSTACI Z KSIAŻKI
(19 X 2018 r. – piątek)

Nasza akcja wymaga specjalnej charakteryzacji uczestników (stroju, kostiumu) dotyczącej konkretnych postaci z książek.
Każdy uczestnik zabawy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w bibliotece w korzystać z amnestii na zaległe wypożyczenia.
W czasie trwania naszej akcji chętni uczniowie (w odpowiednim stroju) będą mogli wziąć udział w losowaniu „szczęśliwej pieczątki”

Zapraszamy!

Biblioteka na Instagramie! PDF Drukuj Email
środa, 10 października 2018 09:42

IMG 20181009 211631 564Serdecznie zapraszamy do obserwowania Instagrama Biblioteki Szkolnej. Wejdź koniecznie na Instagrama Zaczy_tani .

Targi Książki w Krakowie PDF Drukuj Email
wtorek, 09 października 2018 11:58

Zapraszamy uczniów liceum i gimnazjum do udziału w Targach Książki w Krakowie. Organizujemy wyjazd 26 października (piątek). Koszt wycieczki to około 38 zł. Jest on uzależniony od liczby uczestników. Zainteresowane osoby proszone są o zgłaszanie się do p. Agnieszki Serek i p. Małgorzaty Popardy (do 19 października).

Zespół Szkół Ogólnokształcących

logo strona-page-0