Start Konkursy przedmiotowe Komunikat dla uczestników Małopolskiego Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów – etap rejonowy
Komunikat dla uczestników Małopolskiego Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów – etap rejonowy Drukuj Email

Informujemy, iż etap rejonowy dla uczestników konkursu będzie miał miejsce 17.12.2012r. (poniedziałek) o godzinie 10:00 w auli szkolnej Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Tarnowie, ul. Norwida 22.

Przypominamy o zabraniu legitymacji szkolnej i przybyciu 30 minut wcześniej.

Ponadto, informujemy uczestników, ich rodziców oraz opiekunów naukowych, iż wgląd do prac, zgodnie z regulaminem, odbędzie się w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Tarnowie, ul. Norwida 22, w dniu 3.01.2013r. (czwartek) w s. 309 (II piętro) w godzinach 10:00 – 12:00.

Komisja rejonowa Nr 8