Start Konkursy przedmiotowe Małopolski Konkurs J. Francuskiego dla uczniów gimnazjum - etap rejonowy
Małopolski Konkurs J. Francuskiego dla uczniów gimnazjum - etap rejonowy Drukuj Email

Informujemy, iż etap rejonowy dla uczestników konkursu będzie miał miejsce 13 stycznia (wtorek) o godzinie 10:00 w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie-Mościcach, ul. Norwida 22, w auli szkolnej. Przypominamy o zabraniu legitymacji szkolnych i przybyciu 30 min wcześniej.

Jednocześnie informujemy uczestników, ich rodziców oraz opiekunów naukowych, iż wgląd do prac, zgodnie z regulaminem, odbędzie się w tym samym budynku, dnia 16 stycznia 2015r. (piątek) w sali 314 (II piętro) w godzinach od 14:00 - 16:00.

Zapraszamy.

Życzymy wszystkim sukcesów!!                                                Bonne chance!!!!!