Start Z życia szkoły Małopolski Festiwal Zawodów
Małopolski Festiwal Zawodów Drukuj Email

DSC 0958 1 DSC 0959

Polskie i zagraniczne szkoły wyższe, średnie, policealne, zawodowe oraz  instytucje związane z edukacją, prezentacje przedsiębiorców w 7 branżach, możliwość rozmowy ze studentami, uczniami i wykładowcami oraz wymiana doświadczeń – to wszystko było przygotowane dla uczestników imprezy.

Na zwiedzających czekały również warsztaty, pokazy, doświadczenia oraz profesjonalni doradcy zawodowi. Malopolski Festiwal Zawodów to doskonała okazja, by wybrać najbardziej odpowiedni kierunek kształcenia i dowiedzieć się, jak zaplanować swoją karierę

17.03.2016r uczniowie klasy Ib i klasy II c gimnazjum uczestniczyli w Małopolskim Festiwalu Zawodów mogli poznać różnorodność szkół i uczelni z regionu małopolski, , skorzystac z atrakcji jakie przygotowali wystawcy.