Start Konkursy przedmiotowe etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego
etap wojewódzki Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego Drukuj Email

Komunikat dla uczestników
Małopolskiego Konkursu Języka Francuskiego dla uczniów gimnazjum – etap wojewódzki

Informujemy, iż etap wojewódzki dla uczestników  konkursu będzie miał miejsce 22 lutego b.r. /środa/o godzinie 11.00 w budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Tarnowie-Mościcach, ul. Norwida 22. Przypominamy o zabraniu legitymacji szkolnych i przybyciu 30 min wcześniej.
Jednocześnie informujemy uczestników, ich rodziców oraz opiekunów naukowych, iż wgląd do prac, zgodnie z komunikatem na stronie kurakoryjnej, odbędzie się w tym samym budynku, dnia  27 lutego /poniedziałek/, w sali 318 / II piętro/ w godz. od 14.30-16.30.

Życzymy wszystkim sukcesów!!        Bonne chance!!!!